کارخانه تولید بلوک سبک بتن آلوکا، به مالکیت و مدیریت مهندس علی حسین پور و مهندس سید جمال حسینی در تبریز فعالیت میکند .این گروه تولید قطعات بتنی سبک را از سال 1388 با دستگاه کادونا آغاز کردند. در سال 1393 با دستگاه تمام اتوماتیک ترکیه شروع به تولید حرفه ای بلوک سبک نمودند.

نهایتا در سال 1398 این مجموعه، دستگاه های تولید خود را افزایش داده و تیراژ تولید بلوک سبک سیمانی را برای پاسخگویی به خریداران بلوک سبک تبریز در سراسر ایران، به چندین برابر رسانده اند. بتن آلوکا همیشه در تلاش بوده تا رضایت مشتریان را با ارائه بلوک با کیفیت با قیمتی مناسب، جلب کند.

مدیران و زمینه فعالیت کارخانه

گروه تولیدی بتن آلوکا در شهرک صنعتی بستان آباد-تبریز از سال 1388 مشغول به فعالیت در زمینه تولید انواع بلوک سبک سیمانی و پوکه ای می باشد. همچنین این مجموعه موفق به بهری برداری از معدن پوکه سفید آلوکا در اوایل سال 1398شد که برای انواع مصارف تولید بلوک سیمانی و… مناسب ترین پوکه، با مشتری پسندترین قیمت پوکه معدنی را به بازار عرضه نمود.

مدیران ارشد بتن آلوکا، جناب آقای مهندس علی حسین بور، فارغ التحصل رشته عمران و جناب آقای مهندس سید جمال حسینی، دارنده ی مدرک کارشناسی عمران، که هر دو از مهندسان پایه ممتاز نظام مهندسی استان آذربایجانشرقی می باشند.

ویژگی های بارز گروه تولیدی بتن آلوکا :

1- کیفیت محصولات

2- تخصص تیم تولید

3- کیفیت خط تولید

4- قیمت مناسب

5- تحویل سالم و به موقع