بلوک های سیمانی پارکینگ

بلوک سیمانی مخصوص پارکینگ

سالهاست که تولید بلوک های سیمانی پارکینگ جهت ایجاد امنیت بیشتر، کارآیی و سازماندهی، تعیین مرزها و حفظ نظم در سطح شلوغ شهر رواج پیدا کرده است. بلوک های سیمانی پارکینگ در سخت ترین شرایط آب و هوایی نیز باید مقاوم باشند.

هیچ چیز مهمتر از دوام هنگام خرید بلوک های سیمانی پارکینگ نیست. حتی باید بلوک ها با فولاد تقویت شده تا مقاومت لازم در برابر ضربه های مکرر ناشی از وسایل نقلیه در حال حرکت را داشته باشند. به غیر از اتومبیل ها، هوا نیز می تواند به بلوک های سیمانی پارکینگ آسیب برساند، به همین دلیل بلوک های پارکینگ سیمانی باید مقاوم در برابر عناصر محیطی نیز باشند.

بلوک سیمانی مخصوص پارکینگ به عنوان یک محصول بتنی پیش ساخته، برای کاهش فشار ضربه به پین ​​های لنگر بلوک، لاستیک خودرو قالب ریزی  و طراحی شده اند. با طراحی شیب دار بلوک های سیمانی پارکینگ از لاستیک در برابر پارگی ، فرورفتگی و سوراخ شدن محافظت میشود.

جالب است بدانید که شما نیز به عنوان یک فرد عادی نیازمند استفاده و نصب این نوع بلوک ها، جلوی در خانه یا محله خود برای جلوگیری از توقف عابران پیاده و وسایل نقلیه و نهایتا جلوگیری از ترافیک ناخواسته هستید. فرقی نمی کند خانه یا محل کار شما در نزدیکی یک مرکز خرید، مدرسه یا پیاده رو باشد، بلوک های سیمانی پارکینگ به هدایت جریان ترافیک جلوی در شما کمک می کنند. همچنین بلوک های توقف پارکینگ می توانند از تابلوهای پارکینگ، تیرک ها و سایر اتومبیل های پارک شده در برابر خرابی محافظت کنند.

بلوک سبک

اسامی بلوک های پارکینگ

بلوک های پارکینگ نام های مختلفی دارند. بسته به سازنده و منطقه، می توانید آنها را بلوک پارکینگ، توقف پارکینگ، توقفگاه و غیره بنامید. در کل بلوک پارکینگ، با نام ایستگاه بتونی یا لاستیکی در سردر پارکینگ های کشور شناخته شده است.

شما اغلب به توقف گاه های پارک فکر نمی کنید تا زمانی که به یکی از آن ها برخورد کنید و از آن ها برای پارک وسیله نقلیه خود استفاده می کنید، اما این وسایل ساده، کاربرد چشمگیرتر دیگری نیز دارند، در کل مهم هستند.

قیمت بلوک سبک

دلایل و لزوم استفاده از بلوک های پارکینگ

  • ایمنی

بلوک های پارکینگ با نگهداری صحیح و حائل استاندارد خود، ماشین و دیوار خانه یا مغازه شما را ایمن نگه می دارند، حتی ایمنی لازم برای رانندگان را هم تامین می کنند. در کل ساختمان شما را ایمن نگه می دارند. پارکینگ خود را به حال خود رها نکنید. بلوک های پارکینگ با کیفیت بالا رابرای آن نصب کنید.

  • سازماندهی و نظم دادن

توقفگاه پارکینگ با نصب و برنامه ریزی مناسب، جریان ترافیک را به داخل و خارج از ساختار پارکینگ شما نظم دهی می کند. ایستگاه های پارکینگ که به طور صحیح گذاشته شده اند، وسایل نقلیه را از تصادف با دیگران متوقف می کنند، همه  اتومبیل ها در فضاهای سازمان یافته پارک می شوند و نظم را به دنیای آشفته خیابان ها وارد می کنند. صاحبان ساختمان ها در قبال خم شدن گلگیر ماشین ها، ناشی از پارکینگ های بد ساخته مسئول هستند، بنابراین برای اطمینان از چیدمان مناسب بلوک های پارکینگ خود از یک متخصص حرفه ای استفاده کنید.

بلوک سیمانی پارکینگ در مقابل بلوک پارکینگ لاستیکی

اگر تصمیم گرفته اید و فهمیده اید که پارکینگ شما به بلوک های جدید پارکینگ احتیاج دارد، تصمیم خرید بلوک های پارکینگ سیمانی و لاستیکی را دارید، اما نمی دانید که کدام یک برای شما مناسب است، لطفا پاراگراف بعدی این مقاله را بخوانید و بعدش تصمیم به خرید بلوک مناسب برای پارکینگ خود بگیرید.

کارخانه بلوک سبک

مزایا و معایب بلوک های پارکینگ سیمانی

بلوک سیمانی پارکینگی

  • مقرون به صرفه بودن

بلوک های پارکینگ سیمانی نسبت به بلوک های پارکینگ لاستیکی قیمت کمتری دارند و اگر به تعداد زیاد بلوک برای نصب نیاز دارید گزینه مقرون به صرفه تری است.

  • نصب سخت بلوک های سیمانی مخصوص پارکینگ

نصب بلوک های سیمانی زحمت بیشتری می خواهد و ممکن است قسمت هایی از پارکینگ، هنگام نصب تعطیل شود. اگر نمی توانید مسیر جایگزین برای پارکینگ پیدا کنید یا از نصب بلوک سیمانی لذت نمی برید، می توانید بلوک های پارکینگ لاستیکی را انتخاب کنید.

  • دوام و عمر کم

بلوک های پارکینگ بتنی و سیمانی با دوام هستند اما عمر کمتری نسبت به بلوک های پارکینگ لاستیکی دارند. برف، یخ، اثرات شدید آب و هوایی و سایر عناصر به مرور زمان بلوک های بتونی را از بین می برد و در طی 10 تا 15 سال اکثر بلوک های بتونی پارکینگ بی استفاده و خراب می شوند.

کاربرد بلوک سیمانی

مزایا و معایب بلوک های پارکینگ لاستیکی

بلوک پلاستیکی پارکینگ

  • قوی و مقاوم

لاستیک به طور شگفت انگیزی از بتن قوی تر است، حداقل در مورد بلوک های پارکینگ. لاستیک می تواند خم شود اما هنگام له شدن توسط وسیله نقلیه نمی شکند و در مقایسه با بتن دچار ساییدگی مشابه نمی شود.

  • مقرون به صرفه است

بلوک های لاستیکی از بلوک های بتونی گران ترند، اما باید عمر مفید بلوک پلاستیکی پارکینگ را نیز در نظر بگیرید. بلوک های پارکینگ سیمانی ارزان تر هستند اما عمر و کیفیت بلوک های لاستیکی بهتر از آنها است.

  • ماندگاری طولانی

بلوک های لاستیکی انتخاب واضح با معیار طول عمر است. بلوک های پارکینگ لاستیکی می توانند ضرب و شتم را تحمل کنند، برف و یخ های ناخوشایند را کنترل کنند و سال ها عالی به نظر برسند. بلوک های پارکینگ لاستیکی در محیط های سخت سریعتر تخریب می شوند، اما بلوک های پارکینگ سیمانی نیز تخریب می شوند.

با بلوک های پارکینگ حرفه ای محوطه خود را ایمن تر کنید

خود را مسئول خسارت ناشی از اتومبیل هایی که به ساختمان یا دیوار شما برخورد میکنند بدانید و بلوک های پارکینگ با کیفیت عالی را جلوی پارکینگ یا در خانه و…نصب کنی . بلوک های پارکینگ لاستیکی و سیمانی هر دو ایمنی، وسازماندهی  لازمه را فراهم می کنند و باعث می شوند تا محوطه مدنظر شما برای همه حرفه ای تر به نظر برسد.

پارکینگ های با کیفیت بالا، رنگ آمیزی روشن و نصب شده به صورت حرفه ای بسیار زیبا به نظر می رسند، اولا احساس عالی را در تجارت و فروشگاه شما ایجاد می کنند. ممکن است بدیهی نباشد، اما وجود یک پارکینگ خود در جلوی فروشگاه یا مغازه شما، می تواند فروش بیشتری را به ارمغان بیاورد چرا که مشتریان راحت تر و بیشتر سراغ شما را خواهند گرفت.

همه انواع بلوک های پارکینگی مقرون به صرفه هستند، کار می کنند و هیچ دلیلی وجود ندارد که شما تا قبل از وقوع حادثه به وضعیت بلوک پارکینگ خود توجه نکنید.

تماس با بتن آلوکا جهت خرید انواع بلوک سیمانی

مدیر سایتAuthor posts

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: [email protected]

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.