قیمت بلوک سیمانی 20*20*40 | در کارخانه

قیمت بلوک سیمانی 20*20*40

قیمت بلوک سیمانی20*20*40

قیمت بلوک سیمانی 20*20*40 در مهر ماه برای نوع سه جداره 7500 و برای نوع 4 جداره، 7600 بطور تقریی برآورد شده است. قیمت بلوک سبک 20*20*40 در زمستان 99 حدودا 4300 تومان و قیمت بلوک سنگین 20*20*40 در حدود 3000 تومان بود که در سال جدید با افزایش قیمت سیمان، پوکه معدنی و کارگر، قیمت ها افزایش یافت. برای شهرهای مختلف یک هزینه ارسال بار جداگانه نیز بر قیمت نهایی محصول افزوده خواهد شد. اما برای پروژه من کدام بلوک مناسب تر است؟ آیا اصلا به بلوک 20 سانتی نیاز دارم؟ بلوک سبک بیست سانتی بخرم یا بلوک سنگین 20 سانتی؟ دقیق ترین قیمت بلوک سیمانی 20*20*40 رو از لینک زیر استعلام بگیرید.

قیمت بلوک سیمانی

قیمت بلوک سیمانی 20*20*40 در قزوین

مسافت تبریز-قزوین حدود 478 کیلومتر، معادل 4 ساعت و 52 دقیقه است. بتن آلوکا در بستان آباد قرار دارد و حدود 50 کیلومتر ازاین مسافت کم خواهد شد. هزینه ارسال با دستگاه های حمل مختلف را به اضافه قیمت بلوک در تبریز از لینک بالا نمایید و قیمت نهایی بلوک سیمانی 20*20*40 در قزوین را محاسبه کنید. هزینه ارسال بلوک به شهرهای مختلف ایران از مبدا تبریز را در لینک زیر برای شما قرار داده ایم، متناسب با این مثال، مسافت و هزینه شهر خود را محاسبه نمایید. اگر حوصله این کار را نداشتید کافیست از گوشه سمت چپ صفحه، در واتس اپ یک پیام مستقیم بگذارید تا کارشناسان ما در اسرع وقت قیمت دقیق را محاسبه کرد و برای شما ارسال نمایند. 

هزینه حمل بلوک سیمانی

کاربرد بلوک سیمانی 20*20*40

بلوک سیمانی 20*20*40

کاربرد بلوک سیمانی 20*20*40 یا بلوک 20 سانتی انحصاری می باشد. عموما بلوک 20 سانتی را برای مصارف خاص نظیر حصارکشی باغ، ویلا، مراکز آموزشی و سالن ها و سایر موارد بخصوص خرید می کنند. یعنی به طور عمومی در ساختمان سازی کاربردی ندارد. کاربرد بلوک 20 سانتی بستگی به نوع آن دارد. در قسمت زیر کاملا متوجه این موضوع خواهید شد.

کاربرد بلوک سیمانی20*20*40 بستگی به نوع بلوک که سبک باشد یا سنگین، متفاوت است. بلوک سبک 20 سانتی عموما برای مراکز آموزشی یا سالن های بزرگ که ارتفاع سطح تا سقف زیاد است، خرید می شود. دلیلش هم عایق کاری زیادی است که این بلوک های به همچین مجموعه هایی می بخشند. اما بلوک سنگین 20 سانتی، برای حصارکشی دیوار های محوطه باغ، ساختمان و کرسی چینی ( اولین سطح پی ) استفاده می شود.

برای آشنایی کلی با انواع بلوک سبک به لینک درج شده مراجعه نمایید.

وزن بلوک سیمانی 20*20*40

وزن بلوک 20 سانتی سبک در حدود 5/10 الی 11 کیلوگرم است. وزن بلوک سنگین 20 سانتی به ارتفاع 19 سانت، بالای 30 کیلوگرم می باشد. اما چون بلوک سنگین عموما با دستگاه خودرو زمینی یا دستگاه کاملا دستی تولید می شود، بنابراین وزن نهایی در حدود 22 کیلوگرم با ارتفاع 16 الی 17 سانت در می آید. پس باید در هنگام خرید به این موضوع خیلی دقت کنید.

کارخانه بلوک سبک پوکه

مقایسه بلوک سبک 20 سانتی با بلوک سنگین 20 سانتی

این که نهایتا کدام نوع بلوک را بخریم باید مقایسه جامع از مزایا و معایب هر کدام داشته باشیم تا به یک نتیجه قاطع برسیم. بلوک سنگین در مبدا ارزانتر از سبک است، اما چون سنگین هزینه زیادی را بابت حمل و نقل سر پروژه دریافت می کند، پس در مقصد از سبک هم گرانتر در می آید. نوع سبک هزینه حمل و نفل پایین تری نسبت به نوع سنگین دارد.

قالب تولیدی بلوک بیست سانت سنگین از نوع ته باز، دو سوراخ و دو جداره می باشد، اما قالب بلوک بیست سانت سبک، سه جداره، چهار جداره، ته پر، نر و ماده دار، شش سوراخ و هشت سوراخ می باشد. اینجا هم نوع سبک بهتر عمل کرده و دست ما را برای انتخاب باز تر گذاشته است. پس به جای فوکوس برقیمت بلوک سیمانی 20*20*40 به کیفیت آن بیشتر دقت کنید.

نوع سنگین از ترکیب سیمان، ماسه شکسته با آب حاصل می شود، اما چون ماسه شکسته گران است، اکثر بلوک سازان از ماسه معمولی استفاده می کنند، این مسئله باعث می شود که پرتی بلوک بیست سنگین بیش از حد شود.

در مقایسه این دو نوع نهایتا باید به این مورد اشاره کرد که تولید بلوک سنگین نیاز به دستگاه یا تجهیزات سنگینی ندارد و چرخه تولید آسان تری نسبت به نوع سبک دارد. همانطور که در مقالات قبلی مفصلا ذکر شده، بلوک سبک از ترکیب سیمان با پوکه معدنی در دستگاه های تمام اتوماتیک و پرسی تولید و در اتاق بخار با پروسه خاصی خشک می شود.

کدام نوع بلوک بیست سانتی را بخریم؟

ابتدا تحقیق کنید که بلوک سیمانی 20*20*40 به درد پروژه شما میخورد یا نه؟ یا جایگزین بهتری نظیر بلوک 15 سانت دارد یا خیر، سپس اقدام به استعلام قیمت و خرید نمایید. اگر قصد دارید که قالب بیست سانتی را برای دیوارهای مرتفع که در حدود 5 الی 6 متر هستند تهیه کنید، بهتر است به خاطر مقابله با نیروی کار، بلوک سبک را بخرید. اما اگر دیوار ها صرفا جهت حفاظ و حصار کاربرد دارند نوع سنگین مناسب تر است.

امیدواریم رضایت شما را در این مقوله مهم کسب کرده باشیم. اگر سوال دیگری درزمینه بلوک 20 سانتی دارید می توانید با کارشناسان بتن آلوکا تماس بگیرید و مشکل خود را حل کنید.

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ سوالات شما در واتس آپ

در تماس باشید