بلوک چفتی یا به هم پیوسته

بلوک چفتی چیست؟

نصب بلوک چفتی
بلوک چفتی یا به هم پیوسته با پیش بینی ها و فرورفتگی هایی از قبل تعیین شده، قالب ریزی می شوند که به آنها امکان ایجاد یک طرح به هم پیوسته را می دهد. این امکان فوق العاده، هم ترازی آسان و راحت را به صورت افقی و عمودی فراهم می کند و می توان آنها را بدون نیاز به مهارت های خاص یا هرگونه ملات چید و خشک کرد. برای تقویت مقاومت آنها، در صورت تمایل می توان ملات یا میله های فولادی اضافه کرد.
بلوک سیمانی سبک بهم پیوسته یک گزینه ساده و بادوام است که برای ساخت و سازهای موقتی ایده آل است و از هزینه های زیاد جلوگیری می شود. در این راهنمای مفید ، ما بررسی خواهیم کرد که بلوک چفتی برای چه مواردی استفاده می شود و مزایای آنها چیست.

 قیمت بلوک نر و ماده

بلوک های چفتی برای چه مواردی استفاده می شود؟

بلوک چفتی به عنوان یک گزینه مناسب برای ساخت ساختمان های موقتی یا اضطراری، دیوارها و سایر سازه ها معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند. این به این دلیل است که نصب آنها آسان و سریع است و به حداقل مواد و حداقل نیروی متخصص نیاز دارند.
بلوک سبک سیمانی بهم پیوسته را می توان در دو حالت تجاری و خانگی مشاهده کرد، موارد اصلی استفاده از بلوک های بهم پیوسته عبارتند از:
•    موانع موقت - معمولاً برای اهداف ایمنی جاده ها، و مدیریت رفت و آمد مردم و رانندگان استفاده می شود
•    دیوارهای محافظ / نگهدارنده - راهی سریع برای ایجاد دیوارهای امنیتی و مهار برای محافظت از سایت
•    دفاع از سیل - برای محافظت از مناطق ساحلی در برابر جاری شدن سیل استفاده می شوند و گاهی اوقات باید به سرعت نصب شوند که خاصیت بهم پیوستگی بلوک سیمانی این امکان را می دهد. 
•    دیوارهای آتش نشانی - بتن دارای قابلیت اشتعال کم است، و این مزیت آن را برای دیوارهای آتش سوزی ایده آل می کند.
•    در ساخت موقت و در مناطقی که در آب غوطه ور هستند، به عنوان مثال پل ها، بلوک سیمانی بهم پیوسته بسیار کاربرد دارند. خاصیت ضد آب بودن بلوک های چفتی آنها را برای ساخت کف های تفریحی ایده آل می کند.
•    برای هر کاری که می خواهید از آنها استفاده کنید ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که از قبل بررسی های ساختاری مناسب پروژه خود را انجام داده اید.

مزایای بلوک چفتی چیست؟

•    بدون نیاز به ملات به راحتی با هم شکاف خورده و چفت می شوند.
•    با استفاده از تجهیزات بالابری استاندارد به راحتی جابه جا می شوند.
•    نصب مستقیم با حداقل مواد و تلاش مورد نیاز. این به دلیل سیستم بهم پیوسته است که به معنای اتصال بلوک ها به یکدیگر است
•    به لطف طراحی بهم پیوسته بعید است که آوار شود.
•    آنها همچنین در برابر حشرات و آتش سوزی مقاوم هستند.  
•    چیدن بلوک سبک بهم پیوسته به ملات زیاد احتیاج ندارد، و این باعث صرفه جویی در مصرف آب، هزینه مواد و همچنین زمان انتظار برای خشک شدن ملات می شود.
•    باعث صرفه جویی در وقت ساخت برای پروژه هایی می شود که فشار روانی از لحاظ بازه زمانی ساخت دارند.
•    از جهت صرفه جویی در هزینه های کار، نیازی به استخدام کارگران بسیار ماهر نیست.
•    از نظر سازه ای پایدار و با دوام - همچنین امکان قرار دادن تقویت کننده های فولادی برای مقاومت و پایداری بیشتر وجود دارد.  

خلاصه مزایای بلوک چفتی

بلوک به هم پیوسته

بلوک سبک به هم پیوسته یک سیستم ساختاری انعطاف پذیر از بلوک های سیمانی بهم پیوسته است که به دلیل جمع آوری سریع و آسان بدون تثبیت مواد و انعطاف پذیری زیاد ، آن را به یک راه حل ایده آل برای هر دو نوع ساخت دائمی و موقت تبدیل می کند. بلوک های بتونی بهم پیوسته به شما امکان می دهد به راحتی ساختمان یا دیوار مورد نظر خود را بسازید. در کل، بلوک های به هم پیوسته مقرون به صرفه ، کیفیت برتر با قابلیت اطمینان ثابت شده و مقاوم در برابر صدا و آتش هستند.
بلوک های به هم پیوسته بتونی مستقیماً از وسیله نقلیه حمل و نقل بدون استفاده از سیمان یا هر ماده ثابت کننده دیگر جمع می شوند. 
اگر در جستجوی بلوک های به هم پیوسته ساخته شده به صورت سفارشی  برای ساخت دیوار ساختمان یا باغ خود هستید، به دنبال محصولات بتن آلوکا باشید. ما طیف گسترده ای از اندازه های استاندارد را ارائه می دهیم، همچنین می توانیم بلوک هایی را برای اندازه گیری های خاص به صورت سفارشی تولید کنیم و به سرعت و در صورت تقاضا تحویل دهیم. برای جزئیات بیشتر کافی است با ما تماس بگیرید .

پاسخ سوالات شما در واتس آپ

در تماس باشید