قیمت بلوک سیمانی در اردبیل | به روز و عمده

بلوک سبک اردبیل

قیمت بلوک اردبیل

فروش بلوک سبک اردبیل از حدود 7 سال پیش بصورت عمده و خرده در سطح خیلی وسیع توسط مجموعه بلوک سازی بتن آلوکا، بطور مستمر انجام می پذیرد. چندین سال است که روزانه چندین مصالح فروش معتبر، جهت تهیه بلوک پوکه ای در اردبیل با بتن آلوکا تماس برقرار می کنند و خرید بلوک مورد نظر خود را با اطمینان انجام می دهند.

پس ما بهترین و دقیق ترین قیمت بلوک پوکه ای در اردبیل را برای شما در این مقاله ارائه خواهیم کرد. قیمت های ارائه شده برای بلوک سبک دارای گواهینامه استاندارد، کیفیت درجه یک و استاندارد می باشد. و با قیمت بلوک اردبیل درجه دو یا… مقایسه ننمایید. فروش بلوک سبک اردبیل کار روزمره بتن آلوکاست و اکثر تولیدات این مجموعه بزرگ، جهت تامین نیازهای این خطه به فروش می رسد، پس بهترین قیمت بلوک سیمانی سبک در اردبیل را سنجیده و در قسمت بعد مقاله برایتان لیست کرده ایم.

قیمت بلوک سیمانی در اردبیل

جدول زیر قیمت بلوک سیمانی در اردبیل البته برای نوع سبک از مبدا تبریز می باشد. یعنی جدول زیر نشان دهده قیمت بلوک پوکه ای در اردبیل است. کرایه های حمل به همراه قیمت بلوک اردبیل تمام شده را برای شما جمع بندی کرده ایم. همگی این بلوک ها از نوع بلوک سیمانی سبک یا بلوک پوکه ای می باشد و کاری با بلوک ماسه ای یا سنگین نداریم. 

قیمت بلوک سیمانی در اردبیل

اندازه بلوک قیمت کارخانه کرایه یک عدد بلوک کرایه هر ده چرخ ظرفیت هر ده چرخ  قیمت تمام شده
بلوک 20 سانتی 5800 تومان 1600 1600000 تومان 1400 6800
بلوک 15 سانتی 4200 تومان 1200 1600000 تومان 1600 5800
بلوک 10 سانتی 3400 تومان 670 1600000 تومان 2400 4200
بلوک 7 سانتی 3000 تومان 1600000 تومان

تمامی قیمت ها به تومان می باشد. جهت اطلاع از قیمت دقیق بهار 1400 می توانید از طریق تماس با بتن آلوکا از واتس اپ یا تلفنی، اقدام کنید.

کارخانه بلوک سبک اردبیل

انواع بلوک ساختمانی آلوکا در اردبیل

اگر به دنبال کارخانه بلوک سبک اردبیل برای خرید بومی بلوک هستید، ما مجموعه های تولیدی انگشت شماری که در این شهر مطرح هستند را برایتان معرفی می کنیم . شرکت آذرساروج سبلان یکی از تولیدکنندگان به نام بلوک سبک اردبیل است که به تولید مصالح ساختمانی پرداخته است. نمین یکی دیگر از نمونه های کارخانه بلوک سبک در اردبیل است که بیشتر به تولید بلوک هبلکس اهتمام ورزیده است.

ماکان یکی از دیگر از تولیدکنندگان انواع بلوک ساختمانی از جمله نوع لیکا و هبلکس در شهر اردبیل است که شما میتوانید برای تهیه بلوک به این شرکت مراجعه کنید. این سه مورد شرکت های مطرح فعال در این حوزه بودند که بسیار انگشت شمار هستند.

اما چرا مصالح فروشان و اکثر ساختمان سازهای بنام اردبیل با وجود تولیدکنندگان بومی شهر خود، بلوک سیمانی سبک تبریز را خرید و استفاده می کنند؟!

پاسخ پر واضح است، اولین دلیل کیفیت بلوک سبک تبریز است که از لحاظ متریال، بدون پرتی بودن، سبکی، روش های تولید پیشرفته، سایر مشخصات ظاهری و باطنی، بهترین بلوک در سطح ایران هستند و قابل قیاس با محصولات شهرهای دیگر نیستند. دلیل دیگر، ارزانتر بودن بلوک سیمانی سبک در تبریز نسبت به اردبیل است. تبریز قطب تولید این نوع بلوک است، مسلما ارزانتر و با کیفیت تر از شهرهای دیگر خواهد بود. حتی میتوانید قیمت بلوک سبک کرج، قیمت بلوک سبک مشهد و… را مطلع شوید و با قیمت های ارائه شده در تبریز مقایسه کنید.

مدیر سایتAuthor posts

نگار زمانی هستم، دانش آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: [email protected]

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ سوالات شما در واتس آپ

در تماس باشید