قیمت بلوک سبک در رشت – قیمت بلوک سیمانی در استان گیلان

خرید بلوک سبک رشت

قیمت بلوک سبک در رشت

قیمت بلوک سبک در رشت برای خرید چقدر است؟ آیا امکان خرید بلوک سیمانی سبک از تولید کنندگان بومی وجود دارد؟ اصلا کارخانه تولید کننده بلوک سبک در رشت برای خرید از خود شهر وجود دارد یا نه؟ این سوالات بی شمار را کاربران و مشتریان عزیز در تماس هایی که با مجموعه بتن آلوکا گرفته می شود می پرسند که همگی را در این مقاله، شفاف پاسخ خواهیم داد.

قیمت بلوک سبک در رشت

قیمت بلوک سبک در نقاط مختلف شهر نظیر میدان هاشمی، میدان سرگل، صفاری، سعدی، لاکانی، رودباری، نقره دشت و… با توجه به مسافت ارسال بار و تخلیه متفاوت است. محل خرید هم مهم است، اینکه از تهران خرید انجام شود یا تبریز و یا خود رشت، اختلاف قیمت زیادی را ایجاد خواهد کرد که بسیار تعجب برانگیز است.

جدول قیمت بلوک سیمانی سبک در رشت را نگاه کنید که بتن آلوکا بطور تقریبی برای خرید سه نوع بلوک پرکاربرد در رشت از دو شهر بزرگ تهران و تبریز، لیست کرده است. به وضوح این اختلاف قیمت را مشاهده خواهید کرد.

قیمت بلوک سبک در رشت

انواع بلوک سبک کرایه حمل یک سرویس با تریلی (تومان) قیمت بلوک سبک در رشت ( خرید از تهران ) قیمت بلوک سبک در رشت (خرید از تبریز )
بلوک سبک 10 سانتی تماس بگیرید 7000 تومان 5600 تومان
بلوک سبک 15 سانتی تماس بگیرید 9000 تومان 6600 تومان
بلوک سبک 20 سانتی تماس بگیرید 10000 تومان 7700 تومان

اختلاف قیمت را مشاهده کردید؟؟!! چرا این اختلاف قیمت اینقدر زیاد است با اینکه مسافت بین رشت-تهران کمتر از مسافت تبریز- رشت است؟؟ هزینه حمل بلوک سیمانی از تهران به رشت خیلی کمتر از تبریز به رشت است ولی نسبت قیمت بلوک سبک رشت با خرید از تهران تقریبا دو برابر هزینه خرید از تبریز است!! با بتن آلوکا همراه باشید تا از اصل قضیه بطور کامل آگاه شوید.

 قیمت بلوک سیمانی سبک آلوکا ( بدون کرایه حمل از تبریز)

قیمت بلوک سیمانی در استان گیلان

قیمت بلوک سیمانی در استان گیلان، تفاوت چندانی با رشت ندارد، فقط کرایه ها ممکن است قدری بالا و پایین داشته باشد. لیست قیمت همان است، البته قطعا مشتریان رشت یا گیلان که بلوک سیمانی بی کیفیت یا ارزان را نمی خواهند بخرند، چون صرف نخواهد کرد، این همه کرایه، گشتن و مشقات حمل و… باید نتیجه خوبی داشته باشد یا نه؟! در آب و هوای مرطوب گیلان، بلوک سیمانی معمولی که پرسی نداشته باشد

کارخانه بلوک سیمانی در رشت

رشت دارای آب و هوای مرطوب است، این آب و هوا اولین مشکل تولید انبوه بلوک سیمانی سبک در این شهر است، چرا که مانع از رسیدن بلوک به دمای مطلوب و خشک شدن می گردد. معادن پوکه معدنی در این خطه یافت نمیشود پس عملا باید فاتحه تولید بلوک سبک در این خطه از کشورمان را خواند. چرا که بدون وجود پوکه معدنی، راه اندازی کارخانه بلوک سبک، مفهومی ندارد.

عموما کارخانه های بلوک سیمانی در رشت مشغول فعالیت و تولید بلوک های سیمانی سنگین با استفاده از ماسه و از طریق دستگاه های دستی و خودرو می باشند. پس در استان گیلان و رشت، تولید بلوک سبک به دلیل نبود معادن پوکه خیلی کم انجام می شود.

فروش بلوک سبک در رشت

بلوک سیمانی سبک در رشت

فروش بلوک سیمانی سبک رشت عموما از شهر تهران به دلیل مسافت کم انجام می پذیرد. یعنی ساختمان سازهای استان گیلان، اکثرا با تولید کنندگان تهرانی جهت خرید انواع بلوک تماس برقرار می کنند. کارخانه های تولید کننده بلوک های سبک در تهران نیز، پوکه معدنی مورد نیاز خود را مجبورند که از تبریز و خطه آذربایجان شرقی تهیه نمایند، چون تهران دارای معدنی پوکه نیست. در واقع یک چرخه اتفاق می افتد.

بخاطر همین چرخه است که قیمت های بلوک در تهران گرانتر از تبریز است. مشتریان استان گیلان یا اطلاعی از این مورد ندارند و یا فکر می کنند که مسیر نزدیک باشد خرید به صرفه تر است. ولی همانطور که مشاهده کردید اینطور نیست و  فروش بلوک سبک رشت از تبریز نه تنها خیلی اقتصادی تر می باشد، بلکه کیفیت محصول هم اصلا قابل قیاس نیست.

چرا که کارخانه های بلوک سازی آذربایجان شرقی از بهترین نوع پوکه معدنی جهت تولیدات خود استفاده می کنند، پس قطعا، محصولات انواع بلوک سبک آنها بهترین کیفیت را در سطح کشور خواهند داشت.

مدیر سایتAuthor posts

نگار زمانی هستم، دانش آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: [email protected]

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ سوالات شما در واتس آپ

در تماس باشید