بلوک سبک در شیراز

بلوک سبک در شیراز

بلوک سبک در شیراز جهت ساخت و ساز و حصارکشی مورد توجه خاصی قرار دارد. بلوک سبک نوع خاصی از بلوک سیمانی می باشد که افزودنی آن به جای ماسه وآهک و… پوکه معدنی می باشد. ترکیب پوکه معدنی + سیمان + آب تشکیل بلوک سبک می دهد. اکثر مردم شیراز با نوع سبک آشنایی ندارند و در جستجوی خرید و قیمت بلوک سیمانی در شیراز هستند. چرا؟ چون پوکه معدنی جز افزودنی های معدنی مختص خطه آذربایجان و کردستان است، در شهرهای دیگر خیلی کم یافت می شود. در نتیجه تولید این نوع بلوک زیاد فراگیر نمی شود و مردم نیز اطلاعی از وجود آن نخواهند داشت.

ما در این مقاله سعی میکنیم اطلاعات جامعی راجب انواع و قیمت بلوک سیمانی سبک سبک در شیراز به شما ارائه کنیم و  مقرون به صرفه ترین خرید بلوک سبک در شیراز را نشان دهیم. پس همراه بتن آلوکا تا انتهای مقاله باشید.

بلوک سبک چیست؟

قیمت بلوک سیمانی در شیراز

بلوک سبک از جدیدترین نسل بلوک های ساختمانی سیمانی می باشد که در سایزها و ابعاد محتلف، متناسب با نیاز ساختمان تولید و به کار بسته می شود. این نوع بلوک رایج ترین و بهترین مصالح دیوارچین روز می باشد به طوریکه سازمان استاندارد بنا بر قوانین جدید ساختمان سازی و مهندسین ساختمان، تمامی سازنده ها را ملزم به استفاده از این نوع بلوک نموده اند. بلوک سبک ترکیب سیمان با پوکه معدنی، آب و سایر افزودنی های دیگر با توجه به نوع بلوک می باشد.

این بلوک غالبا باید توسط دستگاه های اتوماتیک، بصورت پرسی تولید گردد. در واقع اصلی ترین توط بلوک سبک با بلوک سیمانی سنتی در همین مورد پرسی بودن است. یعنی حداقل سه برابر بلوک معمولی، ملات نیاز است تا در قالب توسط دستگاه فشرده شده و تبدیل به بلوک سیمانی سبک گردد. به همین خاطر این محصول عایق حرارتی و صوتی بالایی دارد و در عین سبک بودن، مقاومت فشاری بسیار بالاتری دارد. اگر دوست دارید قبل از خرید، بیشتر با انواع، ابعاد و خانواده این محصول آشنا شوید و تصاویر واقعی آن را ببینید، شما را به لینک زیر ارجاع می دهیم تا از سیر تا پیاز تولید و هزینه حمل بلوک های سبک سر دربیاورید.

 بلوک سبک

قیمت بلوک سبک در شیراز

قیمت بلوک سبک در شیراز با توجه به گران شدن اخیر سیمان و کرایه ها تغییراتی داشته است. شرکت بتن آلوکا با توجه به این نوسانات، جدول قیمت بلوک سبک در شیراز را در قسمت زیر برای اطلاع شما مشتریان عزیز گردآوری نموده است. این قیمت ها را متناوبا به روز رسانی خواهیم نمود، اما اگر میخواهد روزانه مطلع شوید از طریق باکس زیر و در واتس اپ منتظر سوالات شما هستیم.

قیمت بلوک سبک در شیراز

 بلوک سبک در شیراز کرایه حمل با تریلی از تبریز به شیراز قیمت بلوک سبک در شیراز بدون کرایه
بلوک سبک 20 سانتی تماس بگیرید 7700 تومان
بلوک سبک 15 سانتی تماس بگیرید 6800 هزار تومان
بلوک سبک 10 سانتی تماس بگیرید 5100 تومان
بلوک سبک 7 سانتی 10 میلیون تومان 7000 تومان

 

مدیر سایتAuthor posts

نگار زمانی هستم، دانش آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: [email protected]

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ سوالات شما در واتس آپ

در تماس باشید