قیمت بلوک سبک در کرج | لیست قیمت فروش بلوک کرج

قیمت بلوک سبک در کرج

قیمت بلوک سبک در کرج

قیمت بلوک سبک در کرج بستگی به مبدا خرید دارد، یعنی شهری که از آنجا خرید بلوک را انجام می دهید خیلی مهم است. بلوک سبک یا بلوک پوکه ای یا بلوک پومیس، یک محصول انحصاری برای آذربایجان شرقی و شهر تبریز است، چون تقریبا تمامی معادن پوکه ایران در این استان و شهر قرار دارند. کسانی هم که اقدام به تولید بلوک سیمانی سبک یا فروش بلوک سبک در کرج می نمایند، برای تامین بلوک یا تامین پوکه معدنی لازم کارگاه خود، وابسته به تبریز هستند. یعنی منشا بلوک پوکه ای کرج نیز در تبریز است و تمامی تولید کنندگان و خریداران این محصول درکرج، تهران، مشهد و تمامی شهرهای دیگر ایران، به طریقی وابسته به تبریز هستند.

قیمت بلوک سبک کرج، تقریبا 15 درصد ارزان تر از تهران است، اگر از تبریزاقدام به خرید نمایید. بتن آلوکا در تبریز به عنوان کارخانه بلوک پوکه ای مطرح، کاملا شناخته شده است و تمامی محصولات تولیدی خود را به تهران، کرج و مشهد ارسال می کند. جدول لیست قیمت بلوک سبک در کرج زیر نیز برآورد مجموعه بتن آلوکا دربازار مصالح فروشان معتبر این شهر از طریق همکاری یا پرس و جو است.

قیمت بلوک سبک در کرج

انواع بلوک سبک هزینه حمل قیمت بلوک سبک در تبریز قیمت بلوک سبک در کرج
بلوک سبک 20 سانتی   زنگ بزنید 7600 تومان 8800 تومان
بلوک 15 سانتی – تومان 6600 تومان 7750 تومان
بلوک 10 سانتی – تومان 5600 تومان 6500 تومان
بلوک 7 سانتی – تومان 5000 تومان 6050 تومان

همراهان عزیز بتن آلوکا، جدول قیمت بلوک سیمانی در کرج که مشاهده فرمودید، هم برای شرایط خرید از تبریز و هم برای خرید از کرج یا تهران محاسبه شده است، و با اضافه کردن قیمت 15 درصدی کرایه حمل به قیمت بلوک کرج، قیمت های تهران نیز به راحتی قابل محاسبه هستند.

قیمت بلوک سیمانی سبک ( جدول قیمت کلی انواع بلوک )

البته جدول قیمت زیر مربوط به فروردین 1400 می باشد و با توجه به مصوبه های اخیر افزایش قیمت سیمان، پوکه معدنی، دستمزد کارگر و سایر هزینه های مربوط به نگهداری تجهیزات، جدیدترین قیمت بلوک سبک در کرج به زودی از طریق همین مقاله اعلام خواهد شد.

کارخانه بلوک سبک کرج

کارخانه بلوک سبک کرج

اگر انتظار دارید یک لیستی از کارخانه های بزرگ تولید کننده بلوک های پوکه ای در کرج برای شما ارائه دهیم، باید بگوییم که نشدنی است، چرا که کرج معدن پوکه ندارد که در این حوزه بتواند فعالیت کند. کارخانه های اندکی هم که فعالیت و تولید دارند، مجبورند که پوکه ی مورد نیاز خود را از تبریز و اطراف آن تهیه کنند. تهیه پوکه از تبریز و حمل آن تا کرج نیز مکافات و هزینه های به خصوص خود را دارد و در توان هر کسی نیست.

پس احداث کارخانه بلوک سبک کرج ، صرفه چندانی برای فعالان این حوزه نخواهد داشت. به همین خاطر است که کرج، بیشتر مصرف کننده بلوک پوکه ای است تا تولید کننده آن! آذاورین که یک کارخانه بلوک سبک در کرج است، همانطور که از اسمش به معنای ارزان بده، پیداست یک فرد آذری زبان است. پس همه گونه انحصار تولید بلوک های سیمانی سبک در دست آذربایجان شرقی و شهر تبریز است.

بقیه فروشندگان اعم از مصالح فروشان یا تولیدکنندگان، فروش بلوک سبک در کرج را به عنوان تحویل در این شهر، انجام می دهند. یعنی تولید کننده در شهر دیگریست، اما در کرج یک نمایندگی رسمی برای فروش محصولات خود اخذ کرده و یا با یک مصالح فروش قرارداد فروش بسته است. این ماجرا و روند فروش بلوک های پوکه ای کرج، برای اکثر شهرهای ایران صدق می کند.

کارخانه بلوک سبک مشهد

مدیر سایتAuthor posts

نگار زمانی هستم، دانش آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: [email protected]

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ سوالات شما در واتس آپ

در تماس باشید