نیروی انسانی

چرا در تولید بلوک سبک پوکه ای و بلوک سبک سیمانی باید از نیروی انسانی کمک گرفت:
لزوم استفاده از نیروی انسانی در تولید بلوک سبک سیمانی و بلوک سبک پوکه ای با این دلیل ثابت شده  و انکارناپذیر است:

1-اول اینکه همه صنایع و صنوف تولید نیاز مبرم برای به کار گیری نیروی انسانی دارند چه به صورت نیروی متخصص و با تجربه و چه به صورت اجرا کننده  و کارگر  ,نقش ایفا کننده می باشد.2-نقش نظارتی و قدرت فوق العاده تشخیص و فهم نیروی انسانی تاثیر بسزایی در کیفیت تولید بلوک سبک دارد.
3-در مواردی  ماشین آلات و دستگاههای تولید چند کارخانه مشابه بوده,اما بدلیل دانش و تخصص گروه تولید بلوک سبک کارخانهx ,کیفیت  و تعداد بلوک های تولیدی اون کارخانه متمایز از رقبا شده است.پس برای ورود بلوک سبک پوکه ای و بلوک سبک سیمانی  با کیفیت به بازار نیاز داریم از نیروی متخصص بهره بگیریم.
4-یکسری کارها هم وجود دارد که فقط در تخصص انسان و مهارت انسان می باشد مثلا برا تعیین میزان تخلخل پوکه معدنی,آب و سیمان و چگونگی خشک کردن و بارگیری باید از افراد متخصص بهره برد و گرنه هزینه زیادی به دوش خط تولید گذاشته خواهد شد.پس داشتن کیفیت عالی و افزایش کمیت نیازمند داشتن  نیروی ماهر انسانی است.
5-در هر مرحله ای از تولید بلوک سبک نیازمند داشتن نیروی متخصص هستیم, حتی در مرحله بارگیری اگر کار بدرستی انجام نشود بلوک سبک شکسته و خردشده به دست مشتری خواهد رسید و هم تولید کننده و هم مصرف کننده متضرر خواهندشد.

سخن آخر:
بلوک سبک آلوکا تولید کننده  پوکه معدنی مرغوب و انواع بلوک سبک پوکه ای و بلوک سبک سیمانی با بهره گیری از کار آمدترین نیروی انسانی و مجرب ترین متخصصین در زمینه تولیدات بلوک سبک در کشور و همچنین به روزترین دستگاههای تولید بلوک سبک ,آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

قیمت بلوک سبک سیمانی

پاسخ سوالات شما در واتس آپ

در تماس باشید