قیمت بلوک امیرکلا

قیمت بلوک امیرکلا برای بلوک سبک در رنج قیمت 9 هزار تومان تا 17 هزارتومان می باشد. نوع بلوک ها و ابعاد آنها فرق می کند و ما این رنج قیمت را برای خرید بلوک سبک در امیرکلا گفتیم.

بلوک سیمانی سنگین کمی ارزانتر است اما در کل کیفیت پایین دارد و بیشتر برای حصار باغ ها خرید می شود. در قسمت پایین کامل موضوع خرید و قیمت انواع بلوک درامیرکلا را تشریح خواهیم کرد.

قیمت بلوک امیرکلا

قیمت بلوک امیرکلا برابر است با قیمت بلوک در کارخانه + کرایه حمل + هزینه بسته بندی و پالت.

کرایه حمل بلوک سیمانی از مبدا تبریز به امیر کلا برای هر 10 چرخ 9600000 هزار تومان و برای هر تریلی در حدود 13 میلیون تومان می باشد. ما در قسمت زیر این قیمت ها را برای انواع بلوک سبک و سنگین با ابعاد مختلف را جمع‌بندی کرده ایم.

قیمت بلوک سبک 10 سانتی در امیرکلا

بلوک 10 سانتی سبک پوکه از جمله بلوک های بسیار پرفروشی است که دو جداره ی آن برای تیغه های داخلی ساختمان و سه جداره ی آن برای دیوارهای بیرونی ساختمان خرید می شود.

خرید بلوک 10 سانتی، بیشتر به خاطر عرض کم آن است که باعث کم کردن اتلاف فضای مرده ساختمان می شود. یعنی چون عرض این بلوک کم است هدر رفتن فضا نخواهید داشت و متراژ ساختمان بزرگتر خواهد شد.

قیمت بلوک سبک ۱۰ در کارخانه تبریز آلوکا، 10000 تومان است که با کرایه و بسته بندی در حدود 14000 تومان در امیرکلا تحویل داده می شود. هر ده چرخ 9600000 تومان کرایه می گیرد و 2300 عدد بلوک 10 سانت ظرفیت دارد.

قیمت بلوک سیمانی شاهرود

لازم به ذکر است که همه ی بلوک های بتن آلوکا دارای علامت استاندارد ایران می باشد و گواهی استاندارد محصول این بلوک ها از سامانه استاندارد قابل استعلام می باشد و هنگام استعلام قیمت بلوک امیرکلا، این درخواست مشاهده ی این گواهی را نیز می توانید از بتن آلوکا داشته باشید.

داشتن علامت استاندارد محصول در مصالح ساختمانی برای گرفتن مجوزهای ساخت و ساز، در سال های اخیر الزامی شده است و برای اینکه به مشکل برنخورید حتما باید به این مورد دقت بفرمایید.

قیمت بلوک 15 سانتی در امیرکلا

بلوک سبک ۱۵، پرفروش ترین بلوک ساختمانی است و در این شکی نیست. قیمت بلوک امیرکلا برای سایز 15 سانت در کارخانه ی تبریز 13500 تومان می باشد که با کرایه و بسته بندی در حدود 17500 تومان تمام می شود. هر 10 چرخ با کرایه 9600000 هزار تومان در حدود 1500 عدد بلوک حمل می کند.

شما برای دیدن ریز قیمت همه بلوک ها، ابعاد بلوک سیمانی، تعداد جداره ها، عکس هر بلوک به‌صورت جداگانه، دریافت کاتالوگ محصولات بتن سبک و خرید بلوک سبک آلوکا می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

خرید بلوک به همراه لیست قیمت و مشخصات دقیق و به روز

قیمت بلوک 20 سانتی سبک در امیرکلا

بلوک 20 سانتی معمولی برای دیوارهای پیرامونی ساختمان و حصارکشی خرید می شود. بلوک سبک پوکه ای که حالت پیشرفته بلوک سیمانی معمولی است، مخصوص ساخت و ساز ساختمان ها، سوله های صنعتی، باشگاه ها و… است.

قیمت بلوک سیمانی 20*20*40 در حدود 16500 تومان می باشد. کرایه هر 10 چرخ، 9میلیون و 600 هزار تومان است که 1300 عدد بلوک 20 سانت ظرفیت دارد.

برای خرید بلوک سیمانی در امیر کلا به‌صورت مستقیم و با تخفیف ویژه می توانید با شماره 09120965118 از همین جا و با کلیک روی همین شماره ارتباط بگیرید. همچنین می توانید از طریق واتساپ گوشه صفحه، کاتالوگ محصولات بتن آلوکا، لیست قیمت بلوک امیرکلا و دیگر اطلاعات لازمه را دریافت نمایید.

مدیر سایت

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *