قیمت بلوک در کابل و هرات و هر جای دیگر افغانستان

قیمت بلوک در کابل و هرات، مخصوصا بعد از زلزله اخیر، خیلی بالا کشیده است، ولی اگر بلوک ها از ایران ارسال شوند قیمت نسبتا به صرفه تر خواهد بود. قیمت خالص بلوک از مبدا تبریز-ایران به مقصد افغانستان(کابل، هرات و…) بین 10500 تومان تا 17000 تومان می باشد.

حال به این قیمت باید هزینه بسته بندی و کرایه ارسال بار با تریلی را نیز افزود، در ادامه مطلب برای سایز بندی های مختلف 10، 15 و 20 سانتی، این قیمت ها را جمع‌بندی و تمام شده، خواهیم گفت.

فاصله ی تبریز-هرات و محاسبه کرایه

فاصله بین تبریز تا مرز تایباد در حدود 17000 کیلومتر و نزدیک 18 ساعت راه می باشد، کرایه ای که هر تریلی برای حمل بلوک از تبریز به مرز تایباد دریافت می کند در حدود 20 میلیون تومان می باشد.

بعد از مرز جابجایی بلوک ها با ماشین افغانی، کمی سخت و ناممکن است، پس تریلی را باید یکسره و مستقیما تا مقصد هرات یا کابل کرایه کرد که بین 5 تا 10 میلیون نیز، کرایه آن مسیر می باشد.

نحوه ارسال بلوک از تبریز به کابل یا هرات

ارسال بلوک از مبدا تبریز به هرات به اینصورت خواهد بود که ابتدا قیمت بلوک با تخفیف به مشتری گفته می شود، سپس فاکتور بلوک ها در کارخانه صادر و به مشتری از طریق تلگرام یا واتساپ ارسال می گردد. مشتری افغانی بعد از تایید و واریز وجه، خرید خود را قطعی می کند. سپس مجموعه بلوک آلوکا با یکی از باربری ها هماهنگ شده و بارگیری بلوک در تریلی را انجام داده و ارسال بار نهایتا تا 3 روز انجام می پذیرد.

تریلی بلوک که به مرز تایباد رسید، اگر مستقیما تا شهر مورد نظر تا افغانستان، کرایه شده باشد، کارهای ترخیص را انجام داده و مستقیما به سمت پروژه حرکت می کند. اما اگر تا مرز کرایه شده باشد، بار خود را با تریلی موردن ظر در آن سوی مرز که توسط مشتری هماهنگ شده، جابجا می کند.

قیمت بلوک در کابل و هرات

قیمت بلوک سیمانی در کابل یا هرات و یا هر جای دیگر افغانستان به این صورت است:

1- قیمت بلوک در کارخانه برای قیمت بلوک تیغه 10 سانتی 10500 تومان، برای بلوک 15 سانتی 13500 تومان و قیمت بلوک سیمانی 20*20*40 در حدود 16500 می باشد. این قیمت ها، قیمت در کارخانه می باشد و فاکتور متناسب با تعداد بلوک ها، قبل از ارسال بار، صادر و تسویه می شود.

2- هزینه پالت و بسته بندی که به ازای هر پالت 300 هزار تومان می باشد. در هر پالت 154 عدد بلوک 15 سانتی، 198 عدد بلوک 10 سانتی و 105 عدد بلوک 20 سانتی را بسته بندی می کنند. هر تریلی 17 عدد پالت با بلوک 10 یا 15 سانتی و 18 پالت بلوک 20 سانتی ظرفیت دارد.

وزن بار هر تریلی در صورت حمل بلوک 10 یا 15 سانتی، 23 تن خواهد بود و اگر بلوک ها، 20 سانتی باشند، 25 تن وزن بار خواهد داشت.

3- هزینه کرایه را نیز در قسمت بالا حساب کردیم. کرایه برای هر تریلی محاسبه خواهد شد و به قیمت بلوک در کارخانه اضافه خواهد شد.

پس قیمت بلوک در کابل و هرات = قیمت بلوک در کارخانه+ هزینه پالت و بسته بندی + کرایل بار با تریلی خواهد بود.

چه نوع بلوک هایی به افغانستان صادر خواهد شد؟

مشتریان عزیز افغانستانی، بلوک هایی که بتن آلوکا برای شما ارسال خواهد کرد از نوع بلوک سبک پوکه ی تبریز و با علامت استاندارد ایران خواهد بود. این بلوک ها، پرفروش ترین و بهترین بلوک های در حال حاضر ایران و حتی دنیا می باشند و تحت پرس بالا در دستگاه تمام اتوماتیک پیوسینگ و با پوکه ی سفید تبریز تولید می شوند.

قیمت بلوک در کابل و هرات  توسط بتن آلوکا در کمترین حالت ممکن ارائه می شود و پشتیبانی و ضمانت بار این بلوک ها نیز بر عهده ی آلوکا بوده و پرتی بالا 2 ای 3 درصد، شامل عودت وجه خواهد بود. همواره تعهد آلوکا، کسب رضایت مشتریانش در ایران یا کشورهای همسایه بوده و است.

مدیر سایت

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *