خرید بلوک سیمانی

برای خرید بلوک سیمانی در هر نوعی، ابعاد و سایز دلخواهی با بتن آلوکا مشورت کنید، اگر محصولات این مجموعه را نپسندید یا با قیمت آن مشکل داشتید، باز هم مشاوره بگیرید، فرقی نمی کند ;i بتوانیم محصولمان را به شما بفروشیم یا نه، برای بتن آلوکا، مهم اعتماد کاربر و رضایت مشتریان است و آن را با مشاوره رایگان تخصصی و صادقانه کسب کرده ایم و خواهیم کرد.

اما می توانید خرید بلوک سیمانی سبک، سنگین، لیکا و سایر بلوک ها را بعد از چک کردن ابعاد، نوع، کیفیت، برگه استاندارد و مهم تر از همه قیمت بلوک ها، از فروشگاه بتن آلوکا در قسمت زیر انجام دهید.

خرید بلوک سیمانی

خرید بلوک سیمانی سنگین را از طریق تماس مستقیم با شماره 09120965117 و از همین جا انجام دهید. برای خرید بلوک سیمانی لیکا و هبلکس نیز با همین شماره، تماس بگیرید تا قیمت، مشخصات و شرایط خرید و ارسال، خدمتتان گفته شود، سپس در صورت پسند، اقدام به خرید بلوک ها نمایید.

اما برای خرید بلوک سیمانی سبک، به تفکیک ابعاد، از قسمت زیر اقدام نمایید و در تمام مراحل خرید بلوک، در کنار شما هستیم، از مشاوره رایگان گرفته تا دادن تخفیف های خوب، در کنار مشتریان خوبمان هستیم.

خرید بلوک سبک

اول از همه و بی تعارف بگوییم که بهترین جا برای خرید بلوک سبک، تبریز است، پوکه و محصولات حاصل از آن مثل بلوک سبک، محصول انحصاری معادن تبریز است و در تهران یا بقیه جاهای مشابه بلوک سبک را به شما خواهند فروخت.

محاله با این وضعیت گرانی پوکه معدنی و پیدا کردن پوکه ی مرغوب، تولیدکنندگان در شهرهای دیگر بتوانند پوکه ی خوب با قیمت مناسب پیدا کنند و به اندازه ی استاندارد در تولیدات خود استفاده کنند.

کارخانه اصلی بلوک سبک آلوکا در تبریز واقع شده است و خود مجموعه دارای چندین معادن خوب پوکه در استان آذربایجان شرقی است و حتی با وجود معدن دار بودن، باز هم اگر رگه ی استخراجی پوکه، کیفیت مدنظر مجموعه را نداشت، زود جایگزین پیدا می کنند و کیفیت بلوک ها را به خطر نمی اندازند.

خرید بلوک سیمانی سبک آلوکا

این بلوک ها، اختصاصا محصولات بلوک سبک آلوکا می باشند و در فروشگاه سایت آلوکا لیست شده اند. اندازه بلوک های بالا همگی استاندارد بوده و برگه ی استاندارد محصول دارند. اما برای خرید بلوک سیمانی سبک در هر اندازه ی دلخواه دیگری، می توانید با مجموعه ی بتن آلوکا تماس بگیرید.

معرفی بلوک سبک آلوکا

قبل از خرید بلوک سیمانی، حتما ویدئوی زیر که اختصاصا برای بلوک سبک آلوکا تهیه شده است را ببینید و سپس قیمت همه ی بلوک های سیمانی را به همراه عکس و مشخصات آنها را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلوک های آلوکا

قبل از خرید بلوک سبک، حتما قیمت همه ی بلوک های سیمانی آلوکا را از لینک زیر ببینید، مشخصات بلوک ها را از اندازه ی ابعادی گرفته تا وزن و قیمت آنها را در یک جدول زیبا ببینید و در صورت پسند نمودن، خرید بلوک خود را با تخفیف بسیار ویژه و تضمین ارسال محصول ببینید.

قیمت بلوک سیمانی سبک آلوکا

همه ی بلوک های آلوکا دارای برگه ی استاندارد ایران می باشند و با تضمین عدم پرتی به مشتری فروخته می شوند، چون به کیفیت بلوک های خود مطمئن هستیم این ضمانت را خواهیم داد.

بلوک آلوکا در همه ی شهرهای ایران نمایندگی دارد، علاوه بر آن، ارسال بار از مبدا تبریز به همه ی شهرها با حداقل کرایه، توسط خود مجموعه امکان‌پذیر است.

علاوه بر بلوک های آلوکا، شما برای خرید بلوک سیمانی لیکا، خرید والپست، بلوک هبلکس، آجر، سفال و هر محصول دیوارچینی دیگری نیز با بتن آلوکا از طریق آیکن های تماسی این صفحه، ارتباط داشته باشید و با مشاوره رایگان، بهترین انتخاب و خرید را انجام دهید.

مدیر سایت

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *