خرید بلوک در غرب تهران

برای خرید بلوک در غرب تهران با نمایندگی بلوک سبک آلوکا تماس بگیرید و با قیمت مناسب و تحویل سریع، بار بلوک مورد نیاز خود را تحویل بگیرید.

قبل از تماس نیز می توانید با انواع بلوک های سبک این مجموعه در قسمت زیر آشنا شوید، قیمت ها را ببینید و سپس کاتالوگ را دانلود کنید و در نهایت بعد از آشنایی کامل با محصولات بتن آلوکا، خرید بلوک در غرب تهران را با تماس مستقیم شماره ای در قسمت زیر گذاشته ایم انجام دهید.

آشنایی با بلوک سبک بتن آلوکا

بتن آلوکا به عنوان برترین تولیدکننده بلوک سبک در ایران شناخته شده است، این مجموعه برای همه ی بلوک های خود، علامت استاندارد ایران اخذ نموده و همه محصولات دارای گواهی استاندارد از سازمان استاندارد ایران می باشند و قبل از خرید بلوک در غرب تهران یا هر جای ایران، این گواهی استاندارد قابل استعلام و مشاهده است.

بلوک سبک آلوکا، تولید شده با پوکه معدنی سفید تبریز و بستان آباد می باشد و کارخانه اصلی این مجموعه به دلیل همجواری با معادن پوکه، در تبریز واقع شده است. در شهرهای دیگر نیز شعب و نمایندگی های فعال برای خرید بلوک سیمانی سبک دارد.

بلوک های آلوکا از نوع بلوک های فشرده سبک که تحت پرس بالا و در دستگاه پیوسینگ اتوماتیک تولید می شوند می باشد، این بلوک ها، با پوکه معدنی خالص سفید تولید می شوند و جز پوکه ی مرغوب، افزودنی دیگری ندارند.

لیست انواع بلوک سبک آلوکا

لیست انواع بلوک های سبک آلوکا

قبل از خرید بلوک در غرب تهران، ابتدا ابعاد بلوک ها و قیمت آنها را ببینید و سپس اقدام نمایید. سایزهای پر فروش بلوک سبک پوکه ای آلوکا به همراه قیمت به شرح زیر می باشند:

1- بلوک سبک 7 سانتی آلوکا دارای ابعاد 40*20*7 می باشد، این بلوک با عرض 7 سانت، ارتفاع 20 سانت و طول 40 سانت، کوچکترین عرض بلوک را دارد و نازک‌ترین بلوک آلوکا می باشد. بلوک 7 سانتی بیشتر برای جداسازی و تیغه چینی داخلی ساختمان ها خرید می شود تا از اتلاف فضا بین واحدها جلوگیری نماید.

بلوک سبک 7 سانتی یک بلوک دو جداره است و وزن آن در حدود 3.5 کیلوگرم می باشد. قیمت بلوک هفت سانتی در حدود 9 هزار تومان در سال 1403 می باشد.

2- بلوک سیمانی 40*20*10 یا بلوک سبک 10 سانتی، از دیگر ابعاد پر فروش بلوک می باشد، عرض این بلوک 10 سانت، ارتفاع آن 20 سانت و طول برابر 40 سانت دارد. بلوک ده سانت در دو نوع بلوک سه جداره و دو جداره تولید می شود و وزن آن برابر با 4 الی 5 کیلوگرم می باشد.

قیمت بلوک سیمانی 40*20*10 برابر با 10 هزارتومان می باشد، این بلوک برای دیوارهای داخلی و پیرامونی ساختمان ها، آسانسور، راه پله ها و… خرید می شود. این بلوک در دو نوع سه جداره و چهار جداره تولید می گردد.

3- بلوک سیمانی 15 یا بلوک سبک 40*20*15 سانت، از پرکاربردترین و بهترین بلوک های ساختمانی است که در هر جایی کاربرد دارد و به همین خاطر بسیار پر فروش است و قیمت آن در حدود 13 هزار تومان می باشد.

وزن بلوک 15 سانتی در حدود 8 کیلوگرم می باشد، عرض آن 15 سانت، ارتفاع 20 سانت و طولی برابر 40 سانتی‌متر دارد.

4- بلوک سیمانی 20 سانتی با ابعاد 20 سانت عرض، 20 سانت ارتفاع و 40 سانت طول، بزرگترین سایز بلوک آلوکا می باشد که در حدود 10 الی 11 کیلوگرم وزن دارد.

قیمت بلوک سیمانی 20*20*40 در حدود 16 هزار تومان می باشد و برای دیوارهای بیرونی، حصارکشی ها، سوله ها، سالن های مرتفع و هر دیوارچینی دیگری استفاده می شود. این بلوک در دو نوع سه جداره و 4 جداره تولید می شود.

خرید بلوک در غرب تهران

برای خرید بلوک در غرب تهران در انواع بلوک سبک پوکه معدنی، می توانید با بتن آلوکا از طریق تماس مستقیم با شماره 09120965117 از همین جا و با کلیک روی همین شماره اقدام نمایید و یا با شماره های سایت در آیکن های تماس این صفحه ارتباط بگیرید و یا کلمه خرید بلوک سیمانی سبک را در واتساپ گوشه چپ صفحه ارسال نمایید و در سریع ترین زمان ممکن بلوک خود را سر پروژه تحویل بگیرید.

مدیر سایت

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *