قیمت بلوک سیمانی بجنورد

قیمت بلوک سیمانی بجنورد را براساس نوع بلوک ها لیست کرده ایم، اول در مورد قیمت بلوک سیمانی معمولی یا همان ماسه ای صحبت کرده ایم، سپس لیست قیمت بلوک سبک پوکه ای در بجنورد را ارائه کرده ایم، امیدوارم راضی کننده باشد، اما اگر به هر دلیلی قانع کننده نبود، حتما تماس تلفنی گرفته و از بتن آلوکا مشاوره رایگان بگیرید.

بلوک سیمانی بجنورد

بلوک سیمانی بجنورد در انواع مختلف تولید و فروخته می شود. انواع بلوک های رده پایین و ارزان قیمت، عموما توسط مصالح فروشان یا تولیدکنندگان بومی عرضه می شوند ولی بلوک های با کیفیت و سبک عموما توسط تولیدکنندگان بنام بجنورد یا شهرهای دیگر عرضه می شود.

عموما برای بلوک سیمانی بجنورد از مصالح فروش ها، دیوار یا معرفی بنا و… استعلام قیمت و خرید می نمایند، اما برای خرید بلوک سیمانی سبک ، باید با فروشندگان یا کارخانجات معتبر تهران، مشهد و بهتر از همه تبریز، ارتباط بگیرید.

قیمت بلوک سیمانی در بجنورد

قیمت بلوک سیمانی در بجنورد برای بلوک های معمولی از 7 هزار تومان شروع می شود و به 14 هزار تومان نیز می رسد. به‌طور مثال قیمت بلوک سیمانی 20*20*40 یا همان بلوک 20 سانتی سنگین در رنج قیمت 12000 تومان می باشد.

بلوک سیمانی عموما به بلوک های سنگین یا همان بلوک های ماسه ای اطلاق می شود و این بلوک ها برای حصارکشی باغات و زمین های بزرگ خرید می شوند و به درد ساختمان سازی نمی خورند. برای ساختمان سازی، بلوک سبک را با قیمت ذکر شده در زیر خریداری می کنند.

قیمت بلوک سبک در بجنورد

بلوک سیمانی سبک از پوکه معدنی سفید تبریز یا پوکه صنعتی با دستگاه اتوماتیک پیوسینگ و تحت پرس بالا تولید می شود و برای ساختمان سازی، ساخت سوله ها، سالن ها و… استفاده می شود.

بلوک سبک در انواع مختلف پوکه معدنی، لیکا، هبلکس و… تولید می گردد، اما بلوک پوکه ای به عنوان پرفروش ترین بلوک سیمانی بجنورد، شناخته می شود و اکثرا این نوع بلوک سبک را خریداری می نماید.

پوکه معدنی انحصارا از معادن استان آذربایجانشرقی استخراج می شوند به همین دلیل، بلوک پوکه معدنی در این شهر، بهتر و ارزانتر از هرجای ایران است و اختلاف قیمت زیادی با سایر شهرها دارد.

در بجنورد، بلوک سبک را با نام بلوک تبریز نیز می شناسند، چون مرکز اصلی یا مبدا تولید بلوک سبک پوکه ای، استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز می باشد.

قیمت بلوک سبک پوکه ای در بجنورد برای سایز 10 سانتی 11000 تومان، برای سایز 15 سانتی 14000 تومان و برای سایز 20 سانتی 17000 تومان می باشد.

برای خرید بلوک سبک از تبریز با قیمت مناسب و کیفیت استاندارد، می توانید با شماره 09120965117 از همینجا و فقط با یک کلیک تماس بگیرید و از طریق مشاوره رایگان، قیمت دقیق، بهترین فروشنده بلوک، شرایط ارسال و دلیل به صرفه بودن خرید بلوک سیمانی بجنورد از تبریز را بپرسید.

 

مدیر سایت

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *