قیمت بلوک سیمانی در ایلام

قیمت بلوک سیمانی در ایلام، برای دو نوع بلوک سبک و بلوک سنگین را در قسمت زیر برای شما لیست کرده ایم. قیمت بلوک سبک در ایلام قدری گرانتر از قیمت بلوک سنگین است.

چون بلوک سبک را باید از شهرهای دیگر چون تبریز خرید نمایید اما بلوک سنگین را از خود ایلام، بهتر است تهیه نمایید. البته کاربری هر کدام نیز متفاوت است، اگر برای ساختمان می خواهید، حتما باید بلوک سبک خریداری نمایید، ولی برای حصارکشی همان بلوک سنگین کافی است.

در قسمت زیر لیست قیمت کامل بلوک ها را در کارخانه برای شما مشتری ایلامی عزیز، در یک جدول لیست کرده ایم، هر سؤال دیگری هم راجع‌به محاسبه قیمت بلوک سیمانی در ایلام، نحوه خرید و تعداد مورد نیاز بلوک داشتید کافیست با شماره 09120965117 از همین جا تماس مستقیم بگیرید.

قیمت بلوک سیمانی در ایلام

قیمت بلوک سیمانی در ایلام برای بلوک معمولی سنگین 11 هزار تومان می باشد و از تولیدکنندگان محلی یا مصالح فروشان محلی چون خواجویی قابل سفارش و تهیه است، کرایه نیز به صرفه می افتد. همچنین قیمت بلوک سیمانی در انواع مختلف دیگر در لینک زیر قابل مشاهده است.

قیمت بلوک سیمانی

ملات بلوک سیمانی سنگین، ترکیب سیمان، ماسه و آب است و این بلوک ها برای حصارکشی های دیوار باغ و ویلا مناسبند و عموما در ابعاد 20*20*40 سانتی‌متر تولید می شوند.

اما اگر برای ساختمان خرید می کنید باید از انواع بلوک سبک چون بلوک پوکه معدنی، بلوک لیکا یا همان بلوک پوکه ی صنعتی، هبلکس و… استفاده نمایید تا بار مرده ی ساختمان را کاهش دهید. برای ساختمان ها، بلوک سنگین بدرد نمی خورد.

قیمت بلوک سبک در ایلام

بلوک سیمانی سبک، بلوکی است که از ترکیب پوکه معدنی یا پوکه صنعتی با آب و سیمان، تولید می شود، این بلوک ها مخصوص ساختمان سازی هستند و علاوه بر کار سبک سازی ساختمان ها، به عنوان یکی از عوامل مهم عایق کاری ساختمان نیز عمل می کنند و عایق صوت و حرارت و حتی ضدآب هستند.

این بلوک ها که در برابر زلزله و سایر عوامل جوی نیز مقاوم هستند، در انواع مختلف تولید می شوند، مهمترین نوع بلوک های سبک، بلوک سبک پوکه ای می باشد که از پوکه ی سفید تبریز تولید می شود و در عموم ساختمان های امروزی استفاده می شود.

قیمت بلوک سبک در ایلام برای 4 سایز پرفروش ساختمان سازی به شرح زیر است:

1-قیمت بلوک 7 سانتی 10000 تومان می باشد. این بلوک برای تیغه بندی داخلی خرید می شود.

2-قیمت بلوک 10 سانتی 12000 تومان می باشد، این بلوک در دو نوع بلوک سه جداره و بلوک دو جداره تولید می شود که هم برای تیغه های داخلی و هم برای دیوارهای پیرامونی مناسب می شود.

3-قیمت بلوک 15 سانتی سبک در دو نوع 3 جداره و 4 جداره، 14500 تومان می باشد. این بلوک، پرمصرف ترین بلوک ساختمان سازی است.

4- بلوک سیمانی 20 سانتی در دو نوع 3 و 4 جداره تولید می شود، قیمت بلوک ۲۰ در ۴۰ د حدود 17000 تومان می باشد. این بلوک، مناسب دیوارهای پیرامونی می باشد و عایق کاری ساختمان را تضمین می کند.

خرید بلوک سبک در ایلام

برای خرید بلوک سبک در ایران، کافیست از طریق لینک های تماس همین صفحه، با بتن آلوکا تماس بگیرید و پس از یک راهنمایی خوب و کامل که به‌صورت رایگان هم ارائه می شود، بلوک موردنظر خود را انتخاب نمایید، سپس تعداد بلوک های مورد نیاز شما توسط کارشناسان ما محاسبه می شود و در نهایت با یک تخفیف خوب، پیش فاکتور ارسال می شود.

شعبه مرکزی بلوک سبک آلوکا در شهر تبریز به دلیل نزدیکی به معادن خوب و مرغوب، دایر می باشد، در سایر شهرها نیز نمایندگی فعال داریم، کافیست تماس بگیرید تا خرید بلوک را با مناسب ترین قیمت بلوک سیمانی در ایلام، در اصرع وقت انجام دهید.

مدیر سایت

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *