قیمت بلوک سیمانی در خمین و دلیجان

قیمت بلوک سیمانی در خمین و دلیجان از محدوده 9000 هزار تومان شروع می شود و تا 16500 هزار تومان هم می رسد. این قیمت ها براساس کیفیت، ابعاد، اندازه و علامت استاندارد بلوک تعیین می شود. قیمت بلوک سیمانی در خمین و دلیجان برای بلوک سنگین یا معمولی ارزانتر است.

تفکیک قیمت بلوک سیمانی در خمین و دلیجان را براساس ابعاد و نوع بلوک در قسمت زیر کامل شرح می دهیم و در نهایت بهترین فروشنده بلوک را معرفی می کنیم که بتوانید بلوک درجه یک را با قیمت عمده و بسیار مناسب از بهترین تولیدکننده ایران بخرید، پس در این مطلب کوتاه همراه ما باشید.

قیمت بلوک سیمانی در خمین

قیمت بلوک سیمانی در خمین برای نوع بلوک سیمانی سنگین یا ماسه ای در حدود 12000 تومان می باشد، این نوع بلوک مناسب دیوارچینی باغات و زمین های وسیع می باشد. اما برای ساختمان ها از بلوک سیمانی سبک استفاده می کنند.

بلوک سبک از ترکیب پوکه معدنی سفید تبریز با سیمان و آب حاصل می شود، این بلوک مناسب ساختمان سازی، سوله سازی، ساخت سالن های مرتفع و هر نوع ساخت و سازی که نیاز به بلوک مقاوم، عایق صوت و حرارت دارد، می باشد.

قیمت بلوک سبک در خمین

قیمت بلوک سبک در خمین برای ابعاد و اندازه های مختلف به شرح زیر می باشد:

  • قیمت بلوک سیمانی 7 سانتی سبک با ابعاد 7*20*40 در رنج 9000 تومان می باشد. این بلوک با عرض باریک خود، بسیار مناسب تیغه های داخلی ساختمان ها می باشد تا از اتلاف فضا جلوگیری نماید.
  • قیمت بلوک تیغه 10 سانتی در خمین با ابعاد 10*20*40 در حدود 10500 تومان می باشد. این بلوک هم برای دیوارچینی پیرامونی ساختمان و هم برای تیغه چینی داخلی ساختمان کاربرد دارد.
  • قیمت بلوک ۱۵ سانتی یا بلوک سبک 15*20*40 در حدود 13000 تومان برای سه جداره و 13500 تومان برای نوع 4 جداره می باشد. بلوک 15 سانتی، پرفروش ترین بلوک ساختمانی می باشد و در هرجایی کاربرد دارد.
  • قیمت بلوک سیمانی 20*20*40 برای نوع سبک پوکه ای در تعداد جداره 3 و 4 جداره 16000 و 16500 تومان می باشد، این بلوک برای دیوارهای پیرامونی ساختمان ها و جاهایی که نیاز به عایق کاری بالایی دارد، خرید می شود.

تمام بلوک های سبک بالا دارای علامت استاندارد ایران می باشد و به همراه بلوک ارائه می گردد. کرایه تمام بلوک های بالا به همراه بسته بندی بلوک ها، جداگانه حساب خواهد شد.

قیمت بلوک سیمانی در دلیجان

قیمت بلوک سیمانی در دلیجان، همان قیمت های بلوک در خمین می باشد، اندکی کرایه ها فرق می کنند ولی در کل قیمت همان است که در بالا ذکر شد.

خرید بلوک سیمانی در خمین و دلیجان

برای خرید بلوک سیمانی در خمین و دلیجان، کافیست با بتن آلوکا از طریق تماس مستقیم با شماره 09120965117 از همین جا، ارتباط بگیرید و هر سوالی در مورد بلوک، قیمت آن و… داشتید، از طریق مشاوره رایگان جویا شوید.

و یا می توانید ازطریق واتساپ گوشه صفحه یا دیگر شماره های سایت، با کارشناسان فروش آلوکا در تماس باشید و در اسرع وقت، پاسخ خود را در مورد هر سوالی حتی قیمت سایر مصالح ساختمانی نظیر قیمت آجر، قیمت والپست، قیمت سیمان و… را نیز دریافت نمایید.

مدیر سایت

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *