قیمت بلوک سیمانی در سبزوار

قیمت بلوک سیمانی در سبزوار 9500 تومان می باشد، البته بلوک دو جداره ارزانتر بوده و 8500 تومان می باشد. این بلوک ها بدون علامت استاندارد و در پایین ترین کیفیت ممکن ارائه می شوند و مناسب پروژه هایی هستند که الویت اول و آخر سازندگان آنها، ارزان تمام شدن کار است.

اگر به دنبال خرید بلوک سیمانی در سبزوار با قیمت مناسب و کیفیت درجه یک هستید، طوری که بلوک ها، عایق صوت، عایق حرارت و ضد آب باشند، همچنین برگه ی استاندارد ایران نیز داشته باشند، همراه ما باشید که بهترین تولیدکننده بلوک را با آسان ترین روش خرید، خدمتتان معرفی خواهیم کرد.

قیمت بلوک سیمانی در سبزوار

بلوک سیمانی انواع مختلفی دارد و قیمت بلوک سیمانی در سبزوار برای انواع مختلف متفاوت است، عموما در این خطه، بلوک سنگین و بلوک سبک خریداری می شود، قیمت این دو نوع بلوک نیز با هم متفاوت است، البته کاربردشان نیز زمین تا آسمان با هم فرق می کند.

قیمت بلوک سیمانی سنگین یا همان بلوک ماسه ای در حوالی 8000 تومان تا 10 هزار تومان در سبزوار خرید و فروش می شود، بلوک سنگین دو جداره 8000 تومان و بلوک ماسه سه جداره 20 سانت 10000 تومان معامله می شود. البته ممکن است که این قیمت ها، تولید کننده به تولید کننده و بسته به کیفیت بلوک، بالا و پایین شود.

بلوک ماسه ای چون قیمت به صرفه ای دارد، برای حصارکشی باغات، ویلاها و یا زمین های وسیع خرید می شود، عموما برای ساخت و ساز بلوک سبک می خرند و اما قیمت بلوک سبک در سبزوار یا همان بلوک پوکه معدنی چقدر است و از کجا خرید می شود؟

قیمت بلوک سبک در سبزوار

بلوک سبک در سبزوار تولید نمی شود یا به ندرت با تخلخل زیاد با ماسه تولید می شود. این بلوک مختص آذربایجان شرقی و شهر تبریز است، چون پوکه ی سفید، محصول معدن های خطه ی آذربایجان است. کسانی هم که در تهران و سایر شهرها، بلوک سبک پوکه سفید تولید می کنند، پوکه ی درجه پایین تبریز را می خرند و با قیمت بالا می فروشند.

بلوک سبک پوکه ای تبریز، درجه یک و دارای گواهی استاندارد است البته اگر از تولیدکننده معتبر بخرید. قیمت این بلوک ها حتی با کرایه بالا به نسبت خود سبزوار، باز هم ارزانتر از هر جای ایران می باشد. اما قیمت بلوک سبک در سبزوار در صورت خرید از تبریز به شرح زیر است:

  1. قیمت بلوک 7 سانتی با ابعاد 7*20*40 و دو جداره، 9000 تومان می باشد. این بلوک با عرض کم 7 سانتی خود، برای دیوارها و تیغه های داخل ساختمان ها خرید می شود.
  2. قیمت بلوک سبک ۱۰ دو و سه جداره با ابعاد 10*20*40، 10000 تومان می باشد. دو جداره ی این بلوک برای تیغه های داخلی ساختمان و سه جداره ی آن برای دیوارهای پیرامونی ساختمان ها خرید می شود.
  3. قیمت بلوک سبک ۱۵ سانتی با ابعاد 15*20*40 در دو نوع 3 جداره و 4 جداره، 13000 تومان می باشد. این بلوک عموما برای دیوارهای پیرامونی و بیرونی ساختمان ها خرید می شود. البته در همه جا قابل استفاده است و به همین خاطر پرفروش ترین بلوک سیمانی در سبزوار است.
  4. قیمت بلوک سیمانی 20*20*40 یا همان بلوک 20 سانتی سه جداره و 4 جداره، در حدود 16000 تومان می باشد. این بلوک در تمام دیوارچینی ها کاربرد دارد.

تمام بلوک های بالا دارای علامت استاندارد ایران و تولید شده با بهترین پوکه ی تبریز می باشد. این بلوک های سبک در دستگاه اتوماتیک پیوسینگ ترکیه و تحت پرس بالا تولید شده اند و تضمین تحویل بار سالم دارند.

جهت اطلاع دقیق از قیمت بلوک سیمانی در سبزوار یا خرید بلوک سیمانی سبک در انواع مختلف، می توانید از طریق تماس مستقیم با شماره 09120965117 از همین جا به کارشناس فروش بتن آلوکا وصل شوید و از مشاوره رایگان این مجموعه بهره‌مند شود و یا کلمه خرید بلوک سبک رادر واتساپ همین صفحه ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

مدیر سایت

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *