بلوک سیمانی مینودشت

بلوک سیمانی مینودشت توسط تولیدکنندگان بومی یا تولیدکنندگان شهرهای دیگر چون تهران و تبریز تامین می شود. تولیدکنندگان بومی مینودشت، بلوک های معمولی و با کیفیت متوسط را می توانند ارائه کنند، چون تهیه مصالح اولیه چون پوکه ی تبریز و دستگاه های اتوماتیک پیوسینگ برای آنها هزینه بر و در برخی موارد ناممکن خواهد بود.

پس در اکثر مواقع، شاهد خرید بلوک سیمانی مینودشت از شهرهای بزرگ اطراف توسط سازندگان مطرح هستیم، در اینجا بهترین فروشنده بلوک سبک پوکه ای را معرفی و قیمت روز بلوک سیمانی سبک در مینودشت را لیست می کنیم.

انواع بلوک سیمانی مینودشت

انواع بلوک سیمانی مینودشت، شامل بلوک های سبک و سنگین دیواری می باشد. بلوک های سنگین یا همان بلوک ماسه ای توسط خود تولیدکننده های محلی تولید می شود و صرف نمی کند از شهرهای دیگر خریداری شود.

در مینودشت، قیمت بلوک سنگین 20 سانت 9000 تومان می باشد، البته این قیمت دهی بستگی به کیفیت و نحوه تولید دارد و ممکن است توسط تولیدکنندگان مختلف کم و زیاد شود. قیمت سایر ابعاد بلوک سیمانی مینودشت را در لینک زیر ببینید.

قیمت بلوک سیمانی

قیمت بلوک سبک در مینودشت

بلوک سبک در مینودشت را به اجبار شرایط آب و هوایی و تامین مواد اولیه، باید از شهرهای بزرگ چون تبریز و  تهران خریداری کرد. بهترین شهر برای خرید بلوک سبک در مینودشت نیز، شهر تبریز است، این شهر به دلیل داشتن معادن پوکه مرغوب و انحصاری، قطب تولید بلوک سبک در کشور است.

پس پوکه معدنی و بلوک پوکه ای سبک حاصل از آن مختص آذربایجان شرقی است و تولیدکنندگان شهرهای دیگر به ناچار باید از تبریز خرید پوکه معدنی را نمایند. قطعا قیمت بلوک سبک در تبریز، ارزانتر از دیگر شهرهای ایران است.

قیمت بلوک سبک در مینودشت برای بلوک 7 سانتی، 10 سانتی، 15 سانتی ئ 20 سانتی سبک به شرح زیر است:

  1. قیمت بلوک سیمانی 7*20*40 سانت در حدود 10 هزار تومان
  2. قیمت بلوک سیمانی 10 سانتی در حدود 11800 تومان
  3. قیمت بلوک 15*20*40 در حدود 14800 تومان
  4. قیمت بلوک سیمانی 20*20*40 در حدود 17000 تومان به ازای هر قالب بلوک

همه ی بلوک های بالا استاندارد بوده، یعنی دارای گواهی استاندارد ایران می باشند و این گواهی قابل استعلام و رویت است. بلوک های ذکر شده از نوع بلوک پوکه معدنی هستند و در انواع 2 جداره، بلوک سه جداره و 4 جداره موجود هستند.

خرید بلوک سبک در مینودشت

برای خرید بلوک سبک در مینودشت، کافیست با کلیک روی شماره 09120965117 از همینجا با کارشناس بتن آلوکا تماس بگیرید. در ابتدا به شما مشاوره رایگان خرید از جمله محاسبه تعداد بلوک مورد نیاز و … را خواهند داد، سپس در صورت خواست شما، در مورد خرید بلوک آلوکا، کامل راهنمایی خواهند کرد.

مدیر سایت

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *