قیمت بلوک سیمانی در بندر ترکمن

قیمت بلوک سیمانی در بندر ترکمن، در محدوده ی قیمت 10800 تومان تا 19000 تومان می باشد. این اختلاف قیمت به دلیل سایزهای مختلف بلوک می باشد. مثلا قیمت بلوک سبک 10 سانتی درجه یک در بندر ترکمن، 10800 تومان می باشد و قیمت بلوک 20 سانتی 4 جداره در بندر ترکمن 16000 تومان می باشد.

لیست قیمت دقیق همه ی این بلوک ها در کارخانه، در پروژه + کرایه ها، هزینه بسته بندی و پالت بندی را در قسمت زیر به صورت دقیق و ریز برایتان شرح می دهیم.

قیمت بلوک سیمانی در بندر ترکمن

قیمت بلوک سیمانی در بندر ترکمن، برای بلوک سبک و سنگین ماسه فرق می کند. در ادامه در مورد بلوک سبک و جزئیات آن خواهیم گفت، چون تقریبا همه آن را می خرند و کمتر کسی بلوک ماسه را جز برای حصارکشی باغ، می خرد.

حال این قیمت ها در کارخانه با در پروژه فرق می کند. قیمت پایه بلوک در کارخانه ارائه می شود، سپس با قیمت بسته بندی و پالت بندی جمع می شود، سپس کرایه تریلی می خورد و قیمت نهایی در بندر ترکمن گفته می شود.

قیمت بلوک سبک در تولید کننده ی بومی بندر ترکمن

بلوک سبک، بلوکی است که با پوکه معدنی تبریز تولید می شود و اکثر ساختمان های امروزی با آن ساخته می شود، این بلوک با تنوع بالای ابعاد، از حصارکشی گرفته تا تیغه چینی داخلی، کاربرد دارد.

در بندر ترکمن، تولیدکننده های بومی با تهیه پوکه از تبریز، این بلوک را تولید می کنند، هر چند علامت استاندارد و کیفیت بلوک پوکه ی تبریز را ندارد، همچنین قیمت بالاتری نسبت به آن نیز دارند، اما خیلی ها دوست دارند از تولیدکننده ی بومی خرید کنند، پس در ابتدا، قیمت ارائه شده بلوک سبک توسط تولیدکننده بومی در گنبد ترکمن را برای شما لیست کردیم.

قیمت بلوک سیمانی ۱۵ سانتی سبک در حدود 13400 تومان و قیمت بلوک 20 سانتی در محدوده ی 16500 تومان، در بندر ترکمن استعلام شده است. این قیمت ها، قیمت کارخانه بوده و هزینه بسته بندی، پالت بندی و کرایه حمل نیز به آن اضافه خواهد شد.

قیمت بلوک سبک تبریز در بندر ترکمن

انبوه سازان و سازندگان خبره، عموما مصالح موردنیاز ساخت و ساز خود را از جاهایی می خرند که اولا خوش قیمت و به صرفه تمام شود، ثانیا، به روز و با کیفیت خوب و دارای استانداردهای لازمه باشد. خرید بلوک سبک، چندین سال است که انتخاب این افراد می باشد.

در مصالح دیوارچینی انتخاب بلوک، مهمترین عامل کیفیت و عایق بندی است. بلوک سبک تایید شده ی سازمان استاندارد و نظام مهندسی بوده و امروزه، تقریبا همه از آن استفاده می کنند و دیگر مصالح چون آجر و سفال به ندرت دیده می شوند.

بهترین بلوک های سبک نیز در تبریز و اطراف آن یافت می شود، چون پوکه از محصولات انحصاری آذربایجان شرقی است و هر تولید کننده ی دیگری در تهران یا هر شهر دیگر ایران، پوکه معدنی مورد نیاز خود برای ساخت بلوک، شیب بندی و… را از تبریز و بستان آباد تهیه می کند.

قیمت بلوک سبک در تبریز و در کارخانه برای سایز 10 سانتی 10000 تومان، برای سایز 15 سانتی 13000 تومان و برای سایز 20 سانتی 16000 هزار تومان و به‌صورت فله می باشد. این بلوک ها همگی دارای علامت استاندارد ایران بود و بهترین کیفیت را دارا می باشند.

بلوک ها از تبریز به ترکمن، با تریلی حمل می شوند و کرایه هر تریلی در حال حاضر و در سال 1403، حدودا 18 میلیون تومان می باشد که اگر این قیمت را به تعداد بلوک ها تقسیم کنیم، قیمت بلوک تیغه 10 سانتی، 14000 تومان، 15 سانتی، 17800 تومان و 20 سانتی 21000 تومان تمام خواهد شد.

در هر تریلی حدود 17 الی 18 پالت بلوک جا می شود، هزینه هر پالت + بسته بندی نیز حدود 280هزارتومان می باشد.

خرید بلوک سبک سیمانی در بندر ترکمن

برای خرید بلوک سیمانی سبک در ترکمن از تبریز، می توانید به طور مستقیم از طریق آیکن قرمز گوشه راست همین صفحه و یا واتساپ گوشه سمت چپ صفحه با بتن آلوکا ارتباط بگیرید و یا می توانید با لمس شماره 09120965118 از همین جا تماس مسقیم با قسمت فروش بلوک سبک آلوکا داشته باشید.

مدیر سایت

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *