قیمت بلوک سیمانی در بهشهر

قیمت بلوک سیمانی در بهشهر و در سال 1403 چقدر است؟ خرید بلوک از کدام شهر برای ساختمان سازهای بهشهری با صرفه تر است؟ کدام بلوک سیمانی مخصوص ساخت و ساز در بهشهر می باشد؟ اگر می خواهید قیمت همه بلوک ها را بدانید لینک زیر را ببینید.

قیمت بلوک

کدام بلوک مناسب دیوارچینی در بهشهر است؟

بلوک سیمانی انواع مختلفی دارد که هرکدام ویژگی های مطلوب و کاربرد مخصوص خود را دارند، بلوک سیمانی که برای استان ها و شهرهای شمالی کشور مناسب است، باید عایق رطوبت باشد تا دوام و طول عمر بالایی داشته و در برابر آب و هوای مرطوب، مقاوم باشد، این بلوک به اندازه بلوک لازم برای ساخت استخر، باید عایق آب و رطوبت باشد.

بلوک سبک پوکه ای، بلوکی است که عایق صوت، رطوبت و حرارت بوده و استفاده از آن، امروزه در مناطق شمالی کشورمان بسیار رواج یافته است. پوکه معدنی از دل کوه های آتشفشانی آذربایجان شرقی استخراج و به کل ایران و حتی کشورهای اطراف برای تولید بلوک و کف سازی ساختمان، ارسال و صادر می گردد.

برای بهشهر نیز خرید بلوک سبک را بسیار توصیه می کنیم، چون علاوه بر سبک سازی ساختمان، مقاومت در برابر زلزله، باد، باران و عایق بودن، دارای نشان علامت استاندارد ایران نیز می باشد. یعنی شما می توانید بدون دردسر و با در دست داشتن گواهی استاندارد محصول، مجوز ساختمان خود را خیلی سریع اخذ نمایید.

سازندگان بهشهری از کجا بلوک بخرند؟

مشتریان بلوک سیمانی سبک، بهشهری عموما از تهران خرید می نمایند. البته تولید کنندگانی بومی نیز در این منطقه فعالیت دارند که تولید آنها بی شک پاسخگوی نیاز منطقه نیست و آنها به ناچار باید از شهرهای دیگر مصالح دیوارچینی مورد نیاز خود را تامین نمایند.

شهرهای شمالی به دلیل کمبود پوکه معدنی، مکان مناسبی برای خرید بلوک سبک پوکه نیستند. تهران نیز پوکه معدنی مورد نیاز خود را از تبریز خریداری می کند، پس برای خرید بلوک پوکه ای در بهشهر، مناسب ترین شهر، تبریز است که قیمت کم و کیفیت بالاتری دارد.

قیمت بلوک دیواری در گرگان

قیمت بلوک سیمانی در بهشهر

قیمت بلوک سیمانی در بهشهر با توجه به اینکه از کدام شهر خرید شود متفاوت است. از تهران بخواهید خرید نمایید، بلوک سیمانی 15 سانتی سبک و با کیفیت در کارخانه، در رنج قیمت 16000 تا 19000 تومان است که کرایه حمل و هزینه ی پالت بندی را نیز باید به آن اضافه نمایید.

اما اگر از تبریز خرید کنید قیمت بلوک 15 سانتی در کارخانه 14 هزار تومان است، با کرایه و پالت بندی شده، قیمت هر قالب بلوک در حدود 18500 تومان تمام خواهد شد، که خیلی با صرفه تر و بهتر است. قیمت بلوک 10 سانتی نیز در کارخانه 11800 تومان می باشد که با احتساب کرایه و پالت بندی به قیمت 14500 تومان به دست مشتری در بهشهر خواهد رسید.

کرایه ارسال بلوک از تبریز به بهشهر در نیمه اول سال 1403 در حدود 22500000 تومان می باشد. برای خرید بلوک از تبریز به مقصد بهشهر با بتن آلوکا از طریق آیکن تماس یا واتساپ ارتباط بگیرید. شماره مستقیم 09120965118 از همین جا و با کلیک روی همین شماره، آماده پاسخگویی و مشاوره مستقیم به مشتریان عزیز و ساختمان سازهای محترم، جهت خرید بلوک سبک تبریز در هر جای کشور عزیزمان می باشد.

مدیر سایت

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *