قیمت بلوک سیمانی در چمستان

قیمت بلوک سیمانی در چمستان از مبدا تبریز و تهران فرق می کند. به‌طور مثال قیمت بلوک سیمانی 20*20*40 در چمستان و در نیمه دوم 1402، حدودا 22 هزار تومان با کرایه ده چرخ می باشد. قیمت بلوک سیمانی 20*20*40 در تبریز 15 هزار تومان است، مابقی، هزینه ارسال و کرایه بار است.

این بلوک از نوع بلوک پوکه معدنی سبک و دارای گواهی استاندارد ایران می باشد و بدون تخلخل پوکه ی قروه و سایر افزودنی ها و در کیفیت درجه یک با کرایه حمل، همگی با هم 22000 تومان تمام می شود.

حال اگر همین بلوک از تهران خریداری شود، قیمت بلوک سیمانی 20*20*40 حدودا 4 هزار تومان در هر قالب بلوک، گرانتر خواهد افتاد. علاوه بر قیمت بالا، کیفیت بلوک ها نیز 100 در صد افت پیدا خواهد کرد. دلیل اینکه چرا و به چه علت این اتفاق می افتد، به همراه قیمت سایر انواع بلوک های پرفروش در سایزهای مختلف در چمستان و در قسمت پایین مطلب به طور کامل تشریح شده است.

قیمت بلوک سیمانی در چمستان

قیمت بلوک سیمانی در چمستان برای سایزهای 10 سانتی، 15 سانتی و 20 سانتی بیشتر سؤال می شود چون این سه بلوک تقریبا پرکاربردترین بلوک ها برای ویلاسازی و ساختمان سازی هستند و ما نیز قیمت همن بلوک ها را در اینجا برای شما لیست می کنیم. همچنین قیمت سایر بلوک ها در ابعاد و انواع مختلف را در لینک زیر ببینید.

قیمت بلوک سیمانی

دوستان چمستانی که در جریان کار هستند می‌دانند که هزینه ارسال بار با کامیون 10 چرخ از تبریز به چمستانT در حدود 9 میلیون تومان می باشد. هر کامیون ده چرخ حدودا 1500 قالب بلوک 15 سانتی، 1300 قالب بلوک 20 سانتی و 2300 قالب بلوک 10 سانتی را می تواند حمل کند.

با این اوصاف، قیمت بلوک 20 سانتی سبک پوکه در چمستان را در قسمت بالا از مبدا تبریز و تهران را خدمتتان عرض کردیم. حال به قیمت بلوک سیمانی 15 و بلوک سیمانی 10 سانتی در چمستان می پردازیم.

قیمت بلوک سیمانی 15*20*40 در چمستان

قیمت بلوک سیمانی 15*20*40 یا همان بلوک 15 سانتی نوع سبک، به طول 40 سانتی‌متر، ارتفاع 20 سانت و عرض 15 سانتی متر، 16 هزارتومان با کرایه حمل می باشد. قیمت بلوک 15 سانتی در تبریز 10 هزار تومان می باشد، مابقی کرایه حمل و بسته بندی و… می باشد. برای دیدن قیمت بلوک 15 سانتی در تهران و سایر شهرهای اطراف چمستان، به لینک زیر مراجعه نمایید.

قیمت بلوک سیمانی 15*20*40

قیمت بلوک سیمانی 10*20*40 در چمستان

قیمت بلوک سیمانی 10*20*40 سبک یا همان بلوک 10 سانتی به طول 40 سانت، ارتفاع 20 سانت و عرض 10 سانت در چمستان با کرایه حمل در حدود 12 هزار تومان است. البته قیمت بلوک سیمانی 10*20*40 در تبریز 8000 تومان در کارخانه می باشد، هزینه مازاد، کرایه حمل می باشد.

برای مشاهده قیمت بلوک سیمانی 10*20*40 در تبریز، تهران و سایر شهرهای شمالی دیگر در انواع مختلف و پرفروش به لینک زیر مراجعه نمایید.

قیمت بلوک سیمانی 10*20*40

دوستانی که در چمستان، نور و کلا شمال ایران زندگی می کنند، بهتر است برای خرید بلوک سبک ساختمانی که با پوکه معدنی سفید یا همان پومیس ساخته شده است، ابتدا با شهر تبریز تماس بگیرند، سپس تهران یا دیگر شهرهای بزرگ اطراف را جویا شوند.

چون که پوکه ی معدنی، محصول معادن مخصوص تبریز است و از آنجا به همه ی ایران ارسال می شود، پس برای تولیدکننده ی تهرانی، قطعا گران تمام می شود و این تولیدکننده مجبور است یا بلوک خود را با قیمت بیشتر بفروشد که در این حالت خریدار کم است و یا از کیفیت بلوک خود با قاطی کردن پوکه ی قروه و… بکاهد.

همچنین بلوک های ارسالی تبریز دارای علامت استاندارد ایران می باشد، گواهی استاندارد برای ساختمان سازها و انبوه سازان خیلی مهم است و در روند اخذ مجوزها و تاییدیه های ساخت و ساز از نظام مهندسی، حتما لازم خواهد شد.

بتن آلوکا تولیدکننده برتر بلوک سبک در تبریز و شهرهای بزرگ دیگر چون تهران می باشد. برای خرید بلوک در تهران، شهرهای شمالی، استعلام قیمت بلوک سیمانی در بندر ترکمن و در همه شهرهای شمالی ایران با نمایندگی فروش بلوک سبک آلوکا می توانید تماس بگیرید.

همچنین برای ارسال بلوک به چمستان، ارزان‌ترین و با کیفیت ترین خرید بلوک سبک ساختمانی را با بتن آلوکا در تبریز تجربه نمایید. هدف بتن آلوکا در همه حال، کسب رضایت مشتریانش می باشد.

مدیر سایت

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *