قیمت بلوک سیمانی در اصفهان

قیمت بلوک سیمانی در اصفهان و گلپایگان برای بلوک سبک استاندارد در حدود 12 هزار تومان تا 22 هزار تومان می باشد. این بلوک ها همگی سبک بوده و دارای علامت استاندارد می باشند. اختلاف قیمت نیز به دلیل سایز و تعداد جداره های بلوک می باشد.

بلوک 7 سانتی که از همه ی بلوک ها نازک‌تر است، قیمت پایه 12000 تومان را در اصفهان دارد و بلوک 20 سانتی 4 جداره که سایز بزرگتر از همه دارد، در حدود 22000 تومان با پالت، بسته بندی و کرایه، همگی با هم و با همین قیمت بدست شما می رسد. جزئیات کلی قیمت انواع بلوک سیمانی دیگر را در آدرس زیر ببینید و قیمت بلوک های دیواری دیگر در اصفهان را نیز در ادامه می گوییم.

قیمت بلوک سیمانی

قیمت بلوک سیمانی در اصفهان

قیمت بلوک سیمانی در اصفهان برای سایز 7 سانتی که دو جداره است و برای تیغه چینی و پارتیشن بندی فضای داخلی ساختمانT بسیار گزینه مناسبی است، با بسته بندی و پالت بندی شده به همراه کرایه و در کل در پروژه شما در اصفهانT در حدو 13000 تومان می باشد.

و اما قیمت بلوک سیمانی در اصفهان برای سایز 10 سانتی دو جداره که این محصول نیز بسیار مناسب برای تیغه بندی و پارتیشن بندی است، در حدود 14000 تومان با تمام هزینه ها می باشد. یعنی آماده و با بسته بندی شکلیل و بدون پرتی تحویل خواهید گرفت.

یک نوع بلوک 10 سانتی بسیار عالی نیز داریم و آن هم بلوک 10 سانتی سه جداره است که حتی برای دیوارهای بیرونی ساختمان نیز مناسب بوده و بفروش می رسد. این بلوک کارایی بالایی دارد و مشتری زیادی نیز دارد. چون پرتی فضا را به حداقل می رساند. و قیمت بلوک سیمانی 10*20*40 در حدود 15000 هزار تومان تمام شده و سر پروژه تحویل داده می شود.

قیمت بلوک سیمانی 20*20*40 در اصفهان

قیمت بلوک سیمانی 20*20*40 در اصفهان برای بلوک 4 جداره که مناسب دیوارهای بیرونی ساختمان، دیوار سوله های صنعتی، سالن های ورزشی، حصارکشی ویلاها و… است، با کرایه، پالت و بسته بندی به همراه نشان استاندارد، همگی با هم و نهایتا در حدود 22000 تومان می باشد. البته احتمالا اگر از نمایندگی آلوکا در تهران  و یا تبریز خرید کنید ارزانتر نیز بیفتد.

ابعاد سه جداره بلوک سیمانی 20*20*40 نیز کمی ارزانتر از 4 جداره این محصول می باشد و قیمت بلوک سیمانی ۲۰ در ۴۰ در حدود 21000 تومان قیمت دارد. که عموما همه افراد این گزینه را انتخاب می کنند چون فرق چندانی از لحاظ کارایی با بلوک سیمانی 20*20*40 چهار جداره ندارد، پس ارزش هزینه اضافی را نیز ندارد.

قیمت بلوک سیمانی ۱۵

قیمت بلوک سیمانی در گلپایگان

قیمت بلوک سیمانی در گلپایگان

قیمت بلوک سیمانی در گلپایگان همانند اصفهان است، ابعاد بالا را که می بینید همان ابعاد و سایزهای پرفروش بلوک سبک در گلپایگان هستند، قیمت نیز همان حدود است، منتها برای کسانی که از سایت تماس می گیرند و یا در تعداد بالا خرید می زنند تخفیف خوبی نیز از طریق مجموعه آلوکا، داده می شود.

قیمت بلوک سیمانی در چمستان

فروش بلوک سیمانی در اصفهان

یک حقیقتی وجود دارد آن هم این است که شهر اصفهان، زیاد طالب خرید بلوک سیمانی نیست و از بلوک لیکا گرفته تا بلوک پوکه ای سبک فروش کمی دارد! اما چرا؟

چون هر چه سفال در اطراف اصفهان است، همگی سرازیر شهر اصفهان شده است و همه از سفال برای ساخت و ساز استفاده می کنند.

اما هستند افرادی که به ایمنی و آرامش آینده ساختمان از همه لحاظ، از عایق کاری گرفته تا ایمن‌سازی در برابر زلزله و… اهمیت می دهند. این افراد، عموما ساختمان خود را با بلوک پوکه ای سبک که دارای نشان استاندارد ایران است، می سازند و خرید بلوک سبک مرغوب را عموما از تبریز یا تهران انجام می دهند.

خرید بلوک سبک در تهران، اصفهان، گلپایگان، شیراز و هر شهر دیگری توسط نمایدگی های فعال بلوک سبک آلوکا انجام می شود.

فروش بلوک سیمانی در اصفهان عموما از طریق نمایندگی های فروش بلوک سبک آلوکا در تهران و اصفهان و حتی گلپایگان، انجام می پذیرد. کافیست از طریق شماره های سایت یا آیکن تماس سایت یا واتساپ گوشه صفحه و یا مستقیما با شماره 09120965118 تماس برقرار نمایید و با مشاوره رایگان از جزئیات قیمت و خرید، کامل مطلع گردید.

مدیر سایت

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *