قیمت بلوک سیمانی در مهاباد

قیمت بلوک سیمانی در مهاباد برای انواع بلوک ها در ابعاد مختلف و با کیفیت های متفاوت فرق می کند، مشهورترین و پرکاربردترین بلوک ساختمانی، بلوک سبک می باشد، قیمت این نوع بلوک در مهاباد از 9000 تومان برای سایز 7 سانتی شروع می شود و تا 16000 تومان نیز می رسد. در مورد جزئیات قیمت بلوک سیمانی در مهاباد، در قسمت زیر مفصلا صحبت خواهیم کرد، همراه ما باشید.

قیمت بلوک سیمانی در مهاباد

بلوک سیمانی در سه نوع پرفروش سبک، سنگین و لیکا در مهاباد استفاده و به فروش می رسد. ارزانترین قیمت بلوک سیمانی نیز متعلق به بلوک سنگین یا ماسه ای می باشد. این بلوک برای حصارکشی باغات و ویلاها خرید می شود.

قیمت بلوک سیمانی در مهاباد برای نوع بلوک ماسه ای در حدود 7500 تومان تا 11000 تومان می باشد، این قیمت بستگی به تعداد سوراخ ها و ابعاد بلوک دارد.

قیمت بلوک لیکا در مهاباد نیز برای بلوک سه سوراخه از 25000 تومان شروع می شود و ممکن است بسته به ابعاد یا سایز بلوک، این قیمت کم و زیاد شود. حال قیمت بلوک سبک در مهاباد را نیز در قسمت زیر به‌طور جداگانه شرح می دهیم.

قیمت بلوک سبک در مهاباد قیمت بلوک سبک در مهاباد

بلوک دیواری سبک از نوع بلوک های پوکه معدنی یا پوکه ی صنعتی می باشد که در انواع مختلف بلوک پومیس و بلوک لیکا تولید و به فروش می رسد. بلوک پومیسی یا همان بلوک پوکه ای سبک در ابعاد مختلف تولید و برای کاربردهای مختلف استفاده می شود. لیست قیمت بلوک سیمانی در مهاباد برای نوع سبک پوکه معدنی به شرح زیر است:

  1. قیمت بلوک 7 سانتی با ابعاد 40*20*7 سانتی‌متر، در حدود 9500 تومان می باشد. این بلوک برای تیغه های داخلی ساختمان ها خرید می شود و چون عرض باریکی دارد از اتلاف فضا در داخل ساختمان ها جلوگیری می کند.
  2. قمت بلوک 10 سانتی با ابعاد 40*20*10 سانتی‌متر در مهاباد، در محدوده ی 10000 تومان تا 10500 تومان می باشد، نوع دو جداره ی این بلوک برای دیوارهای داخلی و سه جداره ی آن برای دیوارهای پیرامونی خرید می شود.
  3. قیمت بلوک 15 سانت با ابعاد 40*20*15 سانتی‌متر، در محدوده 13000 تومان تا 13500 تومان می باشد. بلوک سیمانی 15 سانتی، پرفروش ترین نوع بلوک سیمانی می باشد و برای دیوارچینی ساختمان ها، ویلاها، سوله ها و… خرید می شود.
  4. قیمت بلوک سیمانی 20*20*40 یا همان بلوک 20 سانتی در مهاباد در رنج 16000 تومان تا 16500 تومان در دو نوع 3 جداره و 4 جداره می باشد. این بلوک برای دیوارهای بیرونی ساختمان، سالن هایی با ارتفاع بالا و حصارکشی ها خرید می شود.

همه بلوک های لیست بالا، بلوک سبک پوکه ای با علامت استاندارد ایران و تولید شده با پوکه ی سفید تبریز و در دستگاه اتوماتیک می باشد، برگه ی گواهی استاندارد این بلوک ها در هنگام خرید بلوک، خدمتتان تقدیم خواهد شد. کرایه حمل بلوک ها و هزینه ی بسته بندی نیز جداگانه محاسبه خواهد شد.

خرید بلوک سبک در مهاباد

جهت استعلام قیمت بلوک سیمانی در مهاباد و خرید بلوک سبک در مهاباد می توانید با کلیک شماره 09120965117 از همین جا با کارشناس فروش بتن آلوکا تماس بگیرید و بعد از دریافت مشاوره ی رایگان، اقدام به خرید بلوک نمایید.

همچنین می توانید از طریق لینک واتساپ یا شماره های موجود در این صفحه اقدام نمایید و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

مدیر سایت

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *