قیمت بلوک سیمانی در یاسوج

قیمت بلوک سیمانی در یاسوج و کهگیلویه بویراحمد برای بلوک های مختلف در ابعاد پرفروش، با یک لیست قیمت کامل ببینید و قبل از خرید بلوک در هر نوعی و از هر جایی، حتما با شماره ی 09120965117 تماس بگیرید تا شما را با یک مشاوره رایگان کاملا تخصصی و حرفه ای، راهنمایی کنند.

قیمت بلوک سیمانی در یاسوج و کهگیلویه بویراحمد

قیمت بلوک سیمانی در کهگیلویه بویراحمد تقریبا هم قیمت بلوک در یاسوج می باشد، چون فاصله ها اندک است و از هر جا، بلوک لازم خریداری شود، کرایه تقریبا یکسان خواهد بود. به طور کلی قیمت بلوک سیمانی در یاسوج و کهگیلویه بویراحمد بستگی به نوع بلوک ها دارد.

اگر بلوک معمولی لازم دارید و برای حصارکشی زمین های کشارزی و باغات می خواهید خرید بلوک را انجام دهید، معمولا بلوک 20 سانتی سنگین، به شما پیشنهاد می شود و قیمت آن در حدود 12 الی 13 هزار تومان است. برای این که قیمت بلوک ها و کرایه ارزانتر بیفتد، بهتر است بلوک سنگین را از تولیدکنندگان محلی خود یاسوج خریداری کنید.

اما اگر قصد خرید بلوک سبک ساختمانی را دارید، ارزش دارد که استعلام قیمتی از تولیدکنندگان بلوک تبریز و تهران بگیرید، چون اولا قیمت کمتری دارند، ثانیا کیفیت بالاتری دارند و تولیدکنندگان مطرح این شهرها، به همراه بار بلوک سبک، گواهی علامت استاندارد ایران را نیز می دهند که کمتر تولیدکننده ای قادر به اخذ آن است.

قیمت بلوک سبک در یاسوج و کهگیلویه بویراحمد

بلوک سبک از جمله بلوک هایی است که عموما و فراگیر در تبریز تولید می شوند و به یاسوج، کهگیلویه بویراحمد و هر شهر دیگر ایران ارسال می شوند. چون این بلوک ساخته شده از پوکه معدنی مخصوص تبریز، سیمان و آب است، پس خود بلوک یا پوکه ی آن باید از تبریز تهیه گردد.

حال اگر این بلوک را از تولیدکنندگان خود یاسوج یا کهگیلویه بویراحمد تهیه نمایید قیمت بالا و البته کیفیت بسیار پایین‌تر خواهند داشت، پس حتما قبل خرید بلوک سیمانی سبک در یاسوج، با بتن آلوکا از طریق شماره ی مستقیم بالا و یا دیگر شماره های سایت، تماس بگیرید تا شما را کاملا در این مورد توجیه نمایند.

قیمت بلوک سبک در یاسوج و کهگیلویه بویراحمد در سال 1403 برای بلوک پوکه ای سبک 7 سانت، 10 سانتی و 15 سانتی و 20 سانتی طبق زیر لیست شده است:

1- قیمت بلوک سیمانی 7 سانتی سبک 10000 تومان است.

2- قیمت بلوک سبک 10 سانتی 11800 تومان است.

3- قیمت بلوک سیمانی 15 سانتی 14800 تومان است.

4- قیمت بلوک سیممانی 20 سانتی 17500 تومان می باشد.

برای خرید هر یک از بلوک های بالا و استعلام تلفنی قیمت بلوک سیمانی در یاسوج، کهگیلویه بویراحمد و حتی خرید در استان های همجوار چون خرید بلوک در ایلام و… در هر نوع و سایزی، حتما با بتن آلوکا ارتباط بگیرید تا ضمن گفتن شرایط و نحوه ی خرید و ارسال ارزان، مشاوره انتخاب رایگان با تخفیف ویژه ی خرید نیز بدهند. منتظر تماس شما مشتری یاسوجی عزیز هستیم.

 

مدیر سایت

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *