قیمت بلوک سیمانی در ایرانشهر

قیمت بلوک سیمانی در ایرانشهر برای نوع بلوک سبک پوکه ای، به‌طور میانگین از 9000 تومان برای سایز 7 سانتی شروع می شود، اما در صورت خرید از تبریز، ارزانتر می افتد. بلوک 15 سانتی را با بهترین کیفیت و علامت استاندارد، از تبریز می توانید 13000 تومان خرید نمایید! قیمت ها خیلی فرق می کند، حال بلوک سنگین می تواند قیمت پایین تری نیز داشته باشد.

تولید کننده بلوک در ایرانشهر، یا نیست و یا خیلی کم است، بلوک سبک نیز به هیچ عنوان در این منطقه تولید نمی شود، چون برای تولیدکننده صرف نمی کند که از تبریز پوکه معدنی بگیرد و با کرایه بالا حمل کند، پس بهتر است که بلوک ایرانشهر از شهرهای دیگر تامین شود، اما از کجا؟

بلوک ایرانشهر

بلوک ایرانشهر از طریق اینترنت یا مصالح فروشان، عموما از تبریز، تهران، مشهد و شیراز خرید می شود، اما چگونه ؟

شما سازنده ای که در ایرانشهر هستید بهتر است یا از مشهد خرید کنید تا کرایه به نسبت کم بیفتد یا از تبریز خرید کنید که بلوک با کیفیت و ارزانتر بیفتد، اما از تبریز کرایه قدری بیشتر از مشهد است.

مطمئنا کیفیت بلوک های مشهد به گرد پای بلوک های تبریز نمی رسد، قیمت بلوک سیمانی نیز در مشهد بالاتر است، چون تولیدکننده ی مشهدی، پوکه ی مورد نیاز خود را از تبریز خرید می کند و برای اینکه ارزانتر تمام شود، پوکه درجه سه یا پودری و بی کیفیت خرید می نماید، حتی بخواهد پوکه درجه 1 نیز بخرد ممکن نیست چون در طرف تبریز، معدن چی یا راننده اجازه ی این کار را نمی دهد!

در انتخاب فروشگاه بلوک سبک در تبریز نیز باید دقت کنید چون در خود تبریز نیز، متأسفانه اکثر تولیدکنندگان کم کاری می کند و از ابعاد بلوک و میزان سیمان آن می کاهند و حتی پوکه ی نامرغوب با قیمت کمتر استفاده می کنند تا در نهایت بلوک ظاهرا سبک اما در اصل، بی کیفیت را با اندکی قیمت پایین به دست مشتری برسانند، اما خودشان، سود خوبی کنند.

قیمت بلوک آذر سهند تبریز یا قیمت بلوک بتن آلوکا تبریز شاید قدری متفاوت تر از دیگر همکاران تبریزی باشد، امااز مصالح درجه یک استفاده می کنند، قیمت های بتن آلوکا از آذر سهند خیلی مناسب تر است، بلوک ها نیز همان و دقیقا با کیفیت یکسان است.بهترین بلوک زنی ایرانشهر کدام است؟

بلوک زنی ایرانشهر

بلوک زنی ایرانشهر به شکل بومی بسیار انگشت شمار است، آنها را نیز همه ی افراد بومی می شناسند، اما بلوک زنی ایرانشهری که بلوک سبک پوکه ای تولید کند، اصلا نیست، پس نگردیم، به جای آن به دنبال بهترین بلوک زنی های تبریز باشیم که کم نیستند، بتن بهنام، بتن آلوکا، آذرسهند و…

خرید و قیمت بلوک سیمانی در ایرانشهر چگونه به صرفه می شود و بهترین قیمت کدام است را الان خدمتتان عرض خواهیم کرد، همراه ما باشید.

قیمت بلوک سیمانی در ایرانشهر

قیمت بلوک سیمانی در ایرانشهر برای انواع بلوک سبک، ماسه ای، سنگین، لیکا فرق می کند. عموما بلوک سیمانی به بلوک معمولی ماسه ای اشاره دارد و قیمت این نوع بلوک در رنج 16500 تومان برای سایز 20 سانتی می باشد که عموما برای حصار باغات و ویلاها و… خرید می شود.

اما قیمت بلوک سبک در ایرانشهر چقدر است؟

قیمت بلوک سبک در ایرانشهر

قیمت بلوک سبک در ایرانشهر

قیمت بلوک سبک در ایرانشهر در صورت خرید از تبریز برای ابعاد پرفروش ساختمان سازی به شرح زیر است:

  1. قیمت بلوک 7 سانتی با ابعاد 40*20*7 در حدود 9000 تومان می باشد، این بلوک با عرض کم خود، مناسب تیغه های داخلی می باشد و از اتلاف فضای داخلی ساختمان ها، به شدت جلوگیری می کند.
  2. قیمت بلوک 10 سانتی با ابعاد 40*20*10 در حدود 10500 تومان می باشد، این بلوک نیز مناسب تیغه بندی داخلی و حتی سه جداره ی آن برای دیوارهای بیرونی ساختمان نیز خرید می شود و بسیار به صرفه می افتد.
  3. قیمت بلوک تیغه ای 15 سانتی با ابعاد 40*20*15 به‌صورت 2 و 3 جداره در حدود 13000 تومان می باشد. این بلوک، پرفروش ترین بلوک ساختمانی است که در ایرانشهر نیز بسیار پرکاربرد است.
  4. قیمت بلوک سیمانی 20*20*40 که به بلوک 20 سانتی معروف است در حدود 16000 تومان می باشد. این بلوک برای دیوارهای بیرونی ساختمان ها، سوله سازی، ساخت باشگاه و… خرید می شود و از همه لحاظ بسیار عالی و باکیفیت می باشد.

همه ی بلوک های بالا، بلوک سبک پوکه ای تبریز و دارای علامت استاندارد ایران هستند و با پوکه ی سفید تبریز و تحت پرس بالا در دستگاه تمام اتوماتیک تولید می شوند. بتن آلوکا همه ی بلوک های بالا را در بهترین کیفیت موجود دارد و برای خریداران عمده، تخفیف ویژه ای دارد.

برای مشاوره، خرید و اطلاع از قیمت بلوک سیمانی در ایرانشهر می توانید با کلیک شماره 09120965117 از همین جا با بتن آلوکا ارتباط مستقیم برقرار نمایید و از مشاوره ی رایگان این مجموعه در انتخاب و خرید بلوک مناسب استفاده نمایید.

مدیر سایت

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *