قیمت بلوک هبلکس

قیمت بلوک هبلکس در انواع مختلف، 10 سانتی 17000 تومان، قیمت بلوک هبلکس 12 سانتی 19000 تومان و قیمت بلوک هبلکس 15 سانتی در حدود 22000 تومان می باشد. البته قیمت بلوک هبلکس به‌صورت متر مکعب نیز حساب می شود که هم اکنون و در پاییز 1402، قیمت هر متر مکعب بلوک هبلکس در محدوده 800 هزارتومان تا 1100000 تومان می باشد.

برای دیدن جزئیات سایر قیمت های سایزهای مختلف در فروشنده های مختلف، همراه ما باشید. قیمت سایر بلوک ها چون بلوک سبک، بلوک پومیس، بلوک لیکا و… را نیز به صورت دقیق در لینک زیر ببینید.

قیمت بلوک سیمانی

بلوک هبلکس چیست؟

بلوک هبلکس ترکیب دو عبارت “بلوک” و “هبلکس” است و بلوک یک واحد ساختمانی مستطیلی یا مربعی است که معمولاً از مصالحی مانند بتن، سیمان و…ساخته می‌شود. هبلکس یا بتن گازی نیز نوعی مصالح ساختمانی است که از پودر آلومینیوم، آهک و مواد پروتئین مخصوص ساخته می شود و دارای ویژگی‌هایی همچون مقاومت به فشار و وزن سبک هستند.

هبلکس‌ها معمولاً به عنوان جایگزینی برای بلوک‌های سنتی معمولی یا حتی بلوک های جدید نظیر بلوک سبک و لیکا استفاده می شوند و در ساخت و سازهای مدرن به کار می‌روند و ساختمان‌سازی را سریع‌تر و به صرفه‌تر هستند. ولی حقیقت چیزی دیگریست!

بلوک هبلکس تقریبا می توان گفت که بلوک فخر فروشان است و هیچ مزیت اضافی دیگری به ساختمان اضافه نمی کند و جدای هزینه بالا، آسیب های بعدی را نیز در پی دارد که بعضا غیرقابل جبران است.

هر چیز گرانی الزاما خوب نیست حداقل در این مورد اگر خوب بود، استفاده از آن در کشورهای پیشرفته از مدت ها پیش، منسوخ نمی شد. ولی به هر حال، به مشتری نمی توان نداریم گفت و باید جزئیات قیمت و مشخصات را به روز در اختیار خریدار گذاشت.

قیمت بلوک هبلکس

قیمت بلوک هبلکس برای سایزهای مختلف متفاوت است، قیمت پایه از سایز 7 سانتی به قیمت 12000 تومان شروع می شود و تا سایز 30 سانتی که قیمت آن به 35000 تومان نیز می رسد، موجود است. همچنین قیمت بلوک هبلکس 15 سانتی پرکاربرد نیز حدودا 21000 تومان می باشد.

برای اطلاع دقیق از قیمت و کیفیت بلوک هبلکس، لینک تماس گوشه راست همین صفحه را فشار دهید یا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

قیمت بلوک هبلکس تبریز

قیمت بلوک هبلکس تبریز برای هر مترمکعب در حدود 900 هزار تومان است، این قیمت شاید به 1 میلیون تومان در هر مترمکعب هم برسد.هر چند قیمت بلوک هبلکس اغلب به‌صورت مترمربع یا مترمکعب محاسبه می شود اما قیمت تکی نیز موجود است. برای گرفتن قیمت دقیق به همراه عکس و مشخصات هر نوع بلوک لیکا، بلوک پوکه معدنی و…، در لینک واتساپ گوشه ی صفحه پیغام خود را بگذارید.

قیمت بلوک هبلکس تهران

قیمت بلوک هبلکس تهران

تفاوت قیمت بلوک هبلکس تهران به دلیل ابعاد مختلف و نحوه ی تولید است، طول و عرض و ارتفاع این بلوک ها فرق دارد، البته کیفیت نیز بر قیمت تاثیرگذار است. به طور مثال برای بلوک هبلکس 60*25*20 قیمت 25000 تومان نیز موجود است، قیمت 30000 تومان هم داریم، این قیمت بستگی به کیفیت و انسجام بلوک دارد و اینکه علامت استاندارد ایران را دارد یا ندارد.

قیمت هبلکس 10 سانتی

قیمت هبلکس 10 سانتی در ابعاد 60*25*10 در محدوده ی 12000 تومان تا 17000 تومان می باشد. این قیمت، تولیدکننده به تولیدکننده فرق دارد. کیفیت به همراه داشتن نشان استاندارد، دلیل مهم اختلاف قیمت 30 درصدی در بین تولیدکننده ها است. برای اطلاع از جزئیلت قیمت ها با شماره 09120965118 تماس حاصل فرمایید.

قیمت بلوک سیمانی 10*20*40

مدیر سایت

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *