قیمت بلوک سیمانی کاشان

قیمت بلوک سیمانی کاشان در محدوده ی 10 هزار تا 30 هزار تومان می باشد، قیمت هر بلوک، بستگی به سایز و جنس بلوک یا همان نوع بلوک دارد و بسته به کیفیت و ابعاد، قیمت آن تعیین می شود.

بهترین نوع بلوک، بلوک سبک سیمانی است که قیمت آن در کاشان، در محدوده ی 9 هزار تومان تا 18 هزار تومان قرار دارد. جزئیات این قیمت ها را به همراه سایر موارد مربوط به بلوک سیمانی کاشان ازجمله کرایه حمل و راهنمای خرید بلوک در کاشان و از شهرهای دیگر را برای شما بازگو می کنیم.

بلوک سیمانی کاشان

بلوک سیمانی کاشان به‌صورت بومی تولید می شود که قیمت بالایی نسبت به شهرهای دیگر دارد، کیفیت بلوک نیز به کیفیت بلوک های تبریز یا تهران نیست و نسبتا کم کیفیت می باشد.

برای خرید انواع بلوک جهت حصارکشی باغات، ویلاها و… که کیفیت کمی مدنظر است، به دلیل کرایه پایین‌تر، بلوک سیمانی کاشان به صرفه تر می باشد، اما برای ساختمان سازی که نیاز به عایق کاری، گواهی استاندارد و استفاده از بلوک های جدید می باشد، استفاده از بلوک های معمولی، جوابگو نیست.

بلوک در کاشان

بهترین بلوک در کاشان برای ساخت و ساز، بلوک سبک می باشد، بلوک سبک که با پوکه معدنی سفید تبریز تولید می شود، عایق کامل صوت، حرارت و ضدآب می باشد، این بلوک، تقریبا در همه ی ساختمان های امروزی و در سراسر جهان و ایران، مورد استفاده ی عموم قرار گرفته است.

بلوک پوکه ای، قابلیت تولید در کاشان را ندارد و اگر به احتمال کم، یک تولیدکننده ی بومی بخواهد این بلوک را در کاشان تولید کند، باید پوکه ی لازم برای تولید را از تبریز و آذربایجان شرقی خرید نماید و با کرایه بالا به کاشان برساند، در نتیجه صرفه اقتصادی و انگیزه ی چندانی برای تولید این بلوک در کاشان نمی ماند.

اما لاجرم و طبق الزامات ساختمان سازی جدید، باید این خرید انجام شود، اما از کجا؟!

سازندگان بنام کاشانی و افرادی که آگاهانه خرید می کنند، برای تهیه بلوک در کاشان، به تهران یا تبریز مراجعه می کنند، البته ناگفته نماند که خود تهرانی ها نیز از تبریز، خرید بلوک سبک را به دلیل قیمت پایین و کیفیت بالا، انجام می دهند.

جدای این محاسن، موجود بودن و در دسترس بودن سریع بلوک در هر فصلی از سال برای ساختمان سازی مهم است، در تبریز، تولیدکننده و فروشنده بلوک، بسیار زیاد است و همیتن امر باعث فراوانی بلوک در هر فصلی از سال در این شهر شده است.

تولیدکنندگان بزرگی چون آذرسهند، بتن آلوکا و بهنام بتن، در تمام فصول سال، به کل ایران و کاشان، ارسال بار بلوک سبک پوکه ای را دارند.

قیمت بلوک سیمانی در کاشان

قیمت بلوک سیمانی در کاشان برای سایز 15 سانتی، 19700 تومان و برای سایز 10 سانتی در حدود 14000 تومان می باشد، بلوک 20 سانتی در کاشان تولید نمی شود تا قیمت آن را نیز در اینجا ذکر کنیم.

اگر از تبریز خرید بلوک سیمانی سبک را انجام دهید، قیمت حتی با کرایه بالاتر نیز، ارزانتر تمام می شود و کیفیت بلوک ها نیز درجه یک و با علامت استاندارد خواهد بود.

طبق قیمت های بلوک آلوکا، قیمت بلوک 10 سانتی درجه یک و تحوبل کاشان، 13500 تومان، قیمت بلوک 15 سانتی برای تحویل کاشان، 17500 تومان و قیمت بلوک سیمانی کاشان برای سایز 7 سانتی تیغه چینی، 12500 تومان می باشد.

قیمت بلوک سیمانی ۲۰ در ۴۰ هم که در کاشان تولید نمی شود، به قیمت 26500 تومان تمام شده و تحویل کاشان، قابل خرید از تبریز می باشد.

برای گرفتن مشاوره رایگان، اطلاع از قیمت سایر بلوک ها و خرید بلوک سیمانی در همه ی انواع و در کاشان، می توانید با شماره 09120965118 تماس مستقیم برقرار نمایید و یا با شماره های موجود در سایت، از جمله آیکن تماس قرمز گوشه راست همین صفحه تماس بگیرید، همچنین واتساپ گوشه چپ صفحه، آماده پاسخگویی به شما خریداران بلوک سبک می باشد.

مدیر سایت

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *