خرید بلوک سبک در سنندج 

خرید بلوک سبک در سنندج با قیمت تولیدکننده را از این صفحه انجام دهید. قیمت بلوک سبک در سنندج و همچنین قیمت بلوک سیمانی معمولی را برای انواع مختلف 7 سانتی، 10 سانتی، 15 سانتی و 20 سانتی ببینید، سپس از بهترین فروشنده ی بلوکی که معرفی می کنیم خرید بلوک سیمانی در سنندج را با خیال آسوده انجام بدهید.

قیمت بلوک سیمانی در سنندج

قیمت بلوک سیمانی معمولی یا همان بلوک ماسه ای در سنندج، بین 8000 هزار تومان تا 12000 می باشد، کیفیت بلوک ها و تعداد جداره ها، این قیمت ها را از هم تفکیک می کند. بلوک ماسه ای برعکس بلوک پوکه، عموما برای حصارکشی ها خرید می شود و میزان استفاده ی آن در ساختمان سازی تقریبا به صفر می رسد.

قیمت بلوک سبک در سنندج

بلوک سبک، بلوکی است که از ترکیب پوکه معدنی سفید تبریز، سیمان و آب تشکیل شده است و هیچ افزودنی دیگری ندارد. این بلوک عایق کامل صدا، حرارت  و حتی ضدآب می باشد و برای مناطقی با آب و هوای مرطوب، بهترین گزینه ی ممکن برای خرید و دیوارچینی می باشد.

بلوک سیمانی سبک در دستگاه اتوماتیک پیوسینگ و تحت پرس بالا تولید می شود، تولید این بلوک، دو برابر بلوک های معمولی ملات مصرف می کند و کاملا منسجم و یکدست تولید می گردد.

بلوک سبک به صورت نر و ماده یا همان چفتی تولید می گردد و با کمترین میزان ملات و حتی بدون ملات بهم چفت می شود و دیوارچینی آسانی دارد، استفاده از این بلوک ها به قدری رواج یافته که استفاده از بلوک های معمولی را تقریبا منسوخ کرده و کمتر کسی به سراغ استفاده از بلوک ماسه ای می رود.

قیمت بلوک سبک در سنندج برای سایزهای مختلف برای تحویل کارخانه به شرح زیر می باشد:

  1. قیمت بلوک 7 سانتی 10 هزار تومان
  2. قیمت بلوک 10 سانتی 12 هزار تومان
  3. قیمت بلوک 15 سانتی 14800 هزار تومان
  4. قیمت بلوک 20 سانتی 17800 تومان

همه ی بلوک های بالا از نوع بلوک درجه یک تبریز و دارای علامت استاندارد ایران می باشند. بلوک سبک تبریز از همه ی بلوک های موجود در بازار ایران با کیفیت تر و ارزانتر می باشد و همه ی سازندگان به نام در شهرهای بزرگ، بلوک دیوارچینی را از تبریز تهیه می کنند.

خرید بلوک سبک در سنندج

برای خرید بلوک سبک در سنندج، به بتن آلوکا اعتماد کنید، پشیمان نخواهید شد. مجموعه بلوک سبک آلوکا، روزانه چندین تریلی بار بلوک به قسمت های مختلف کردستان و سنندج ارسال می کند. بتن آلوکا، کاملا با پروسه انتقال بار به سنندج آشنا بوده و به عنوان برند برتر ایران در حوزه فروش بلوک سبک به کل ایران، مشهور می باشد.

برای استعلام قیمت بلوک پوکه ای سبک در هر نوع و سایزی کافیست از همین جا شماره 09120965117 را شماره گیری نمایید و یا از طریق واتساپ یا شماره های تماس این صفحه برای خرید بلوک سبک در سنندج، مستقیما اقدام نمایید. کارشناسان فروش بلوک سبک آلوکا در اسرع وقت پاسخ شما را خواهند داد.

مدیر سایت

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *