قیمت بلوک سبک در گنبد کاووس

قیمت بلوک سبک در گنبد کاووس چقدر است؟ سازنده ی اهل گنبد کاووس از کجا بلوکی به قیمت مناسب و کیفیت عالی بخرد؟

گنبد کاووس منظقه ای زیبا در شمال و مرکز استان گلستان می باشد که معروف به معماری خاص تاریخی خود است و به عنوان یک مرکز تجاری و صنعتی استان گلستان نیز شناخته می‌شود. گنبدهای سیمانی با نقوش هندسی زیبا، این شهر را تو دل برو کرده و گردشگران زیادی را به خود جلب نموده است. گردشگران از سراسر کشور و حتی خارج از کشور به این شهر می‌آیند تا آثار تاریخی و فرهنگی را ببینند.

ساخت و ساز دراین شهر زیبا، رونق فراوانی دارد و اکثرا سازندگان به دنبال مصالح خوب ، مقاوم، عایق آب و صدا با قیمت مناسب می باشند. اگر شما نیز جز این افراد می باشید، برای خرید بلوک دیواری، چند خط زیر را همراه ما باشید.

بلوک سبک سیمانی در گنبد کاووس

بلوک سیمانی انواع مختلفی دارد که بهترین و مناسب ترین آن با توجه با شرایط آب و هوایی و استاندارد های به روز ساخت و ساز در گنبد کاووس، بلوکه پوکه ای سبک می باشد. باید اشاره کرد که بلوک سبک نوعی بلوک سیمانی است که از پوکه معدنی تبریز ساخته شده است. این بلوک در بیش از 90 درصد ساختمان های امروزی استفاده می شود.

دلیل استفاده عمومی بلوک پوکه ای، مقاومت بالا، استاندارد بودن، عایق صدا، گرما، سرما، آب، رطوبت و… می باشد. این ویژگی ها، بلوک سبک را به بهترین نوع بلوک مخصوصا برای مناطق خاص با آب و هوای ویژه کرده است.

قیمت بلوک سیمانی در گنبد کاووس

قیمت بلوک سیمانی در یک منطقه تحت تاثیر عوامل متعددی اعم از بازار محلی، تامین مواد اولیه، نرخ کارگری و سایر عوامل مهم می باشد. منابع محلی مانند مصالح فروشان و تولیدکنندگان بومی، بهترین راه استعلام قیمت می باشند، اما اگر در مورد بلوک سیمانی، از این منابع نتیجه نگرفتید، بهترین راه استعلام به روز قیمت انواع بلوک سیمانی در گنبد کاووس آدرس زیر می باشد که از شهر خودتان نیز ارزان‌تر است.

قیمت بلوک سیمانی

قیمت بلوک سبک در گنبد کاووس

برای استعلام دقیق قیمت بلوک سبک در گنبد کاووس از طریق چت واتساپ گوشه چپ صفحه اقدام نمایید و یا باکس قرمز تماس گوشه راست صفحه را کلیک کنید و سریع جواب خود را بگیرید. اما به طور کلی قیمت بلوک سبک در گنبد کاووس برابر با قیمت بلوک در کارخانه + هزینه حمل بلوک است.

برای دریافت قیمت به‌روز و آنلاین بلوک سیمانی سبک در گنبد کاووس، می توانید با نمایندگی بتن آلوکا در تبریز، تهران، گلستان و… تماس برقرار نمایید تا به شما اطلاعات دقیق‌تری در مورد قیمت‌ بلوک در شهر گنبد کاووس و حومه ی آن ارائه دهند. همچنین می‌توانید برای گرفتن قیمت بلوک سیمانی در انواع مختلف با شماره 09120965118 مستقیم و با کلیک روی شماره تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

فروش بلوک سیمانی در شرق تهران

مدیر سایت

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *