قیمت بلوک سیمانی سبک در دامغان

قیمت بلوک سیمانی سبک در دامغان در محدوده 9000 تومان تا 16000 تومان در سال 1403 می باشد. قیمت بلوک ها براساس سایز، ابعاد، کیفیت بلوک، نوع بلوک، داشتن گواهی استاندارد و… تعیین می شود.

در قسمت زیر، لیست قیمت بلوک سیمانی سبک در دامغان را برای 4 سایز پرفروش بلوک سبک درج کرده ایم، سایر ابعاد درخواستی را می توانید از طریق شماره های سایت جویا شوید.

قیمت بلوک سیمانی سبک در دامغان

لیست زیر، قیمت بلوک سیمانی سبک در دامغان در سال 1403 می باشد، این لیست براساس قیمت 4 نوع بلوک پرفروش 7 سانت، 10 سانت، 15 سانت و 20 سانتی آماده شده است.

1- قیمت بلوک سبک 7 سانتی در ابعاد 7*20*40 در رنج 9000 تومان می باشد. بلوک 7 سانتی سبک در دامغان برای تیغه بندی داخل ساختمان ها جهت جلوگیری از اتلاف فضای آپارتمان خرید می شود.

2- قیمت بلوک سبک ۱۰ یا قیمت بلوک سیمانی ۱۰*۲۰*۴۰ پوکه ای در حدود 10000 تومان می باشد، این بلوک هم برای تیغه بندی داخلی ساختمان ها مناسب است و هم برای دیوارهای پیرامونی خرید می شود و یک بلوک بی نظیر است.

3- قیمت بلوک سبک ۱۵ یا قیمت بلوک سیمانی 15*20*40 در دامغان 13000 تومان می باشد. این بلوک برای دیوارهای پیرامونی ساختمان ها، سالن ها، سوله ها و…مناسب است و عنوان پرفروش ترین بلوک ساختمانی را به خود اختصاص داده است.

4- قیمت بلوک سیمانی 20 سانتی یا قیمت بلوک سیمانی ۲۰*۲۰*۴۰ در دامغان 16000 تومان می باشد، این بلوک از حصارکشی گرفته تا ساختمان سازی و هر بنایی که نیاز به عایق کاری بالا داشته باشد، مصرف می شود و در 4 جداره به عنوان عایق ترین بلوک ساختمانی شناخته شده است.

خرید بلوک سیمانی سبک در دامغان

برای خرید بلوک سیمانی سبک در دامغان با شماره 09120965117 از همین جا و مستقیم تماس بگیرید و با گرفتن مشاوره رایگان، اطلاعات هر نوع بلوکی که می خواهید را بدست آورید و قیمت روز آن را استعلام بگیرید.

همچنین می توانید از طریق لینک واتساپ این صفحه یا سایر شماره های سایت، با بتن آلوکا تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید.

مدیر سایت

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *