قیمت بلوک سیمانی در رفسنجان

بلوک رفسنجان چقدر قیمت دارد؟ قیمت بلوک سیمانی در رفسنجان و در فروشنده های خود رفسنجان، برای بلوک سبک از 14000 تومان شروع می شود تا 30000 تومان هم در ابعاد بزرگ قیمت دهی می شود. قیمت بلوک سیمانی معمولی نیز از 11000 تومان شروع می شود.

اگر از شهرهای دیگر چون تبریز یا تهران بخرید، قیمت بلوک سیمانی در رفسنجان ارزانتر می افتد، اما چقدر؟

قیمت بلوک سیمانی در رفسنجان

قیمت بلوک سیمانی در رفسنجان دو حالت دارد: 1- خرید از تولیدکنندگان بومی  2- خرید از شهرهای دیگر چون تبریز و تهران

در حالت اول، قیمت بلوک سیمانی در رفسنجان برای انواع بلوک ساختمانی سنگین، بلوک سبک، بلوک هبلکس، بلوک لیکا و… فرق می کند. قیمت بلوک سنگین یا همان ماسه ای در رفسنجان از 11000 هزار تومان شروع می شود که عموما دو جداره و ابعاد کوچکی با این قیمت یافت می شود و بلوک رفسنجان با  ابعاد بزرگ مثلا 20 سانتی که برای حصارکشی خرید می شود در حدود 17000 تومان می باشد.

البته قیمت دهی های پایین چون 8000 تومان نیز برای قبل عید می دیدیم که واقعا بلوک های بی کیفیتی بودند و در زمان تحویل بار، پرتی ها بیشتر از بلوک های سالم بودند.

قیمت بلوک سبک در رفسنجان برای حالت خرید بومی نیز، از حدود 14000 تومان که بلوک 7 سانت دو جداره است، شروع می شود و تا 30 هزارتومان نیز قیمت دهی می شود.

لازم به ذکر است که این قیمت ها برای انواع بلوک سبک سیمانی تولید شده با پوکه ی معدنی که پرکاربردترین بلوک ساختمانی است می باشد، سایر بلوک های سبک چون بلوک لیکا و بلوک هبلکس در رفسنجان، با قیمت های خیلی بالاتر به فروش می رسند.

اما حالت دومی وجود دارد که شمایی که در رفسنجان ساخت و ساز می کنید، بلوک های خود را از شهرهای دیگر خرید نمایید، شاید در نگاه اول اینطور بنظر آید که گران می افتد، کرایه ها زیاده و… اما در حقیقت اینطور نیست و اینقدر صرفه ی اقتصادی دارد که خیلی ها که حرفه ای هستند این کار را انجام می دهند. اما چگونه؟! یک راه آسان خرید بلوک سیمانی در رفسنجان را اینجا معرفی می کنیم:

خرید بلوک از تبریز با قیمت بالا و کرایه ی فله ای! به این صورت که بلوک های درجه یک پوکه ای را با ابعاد دلخواه از تولیدکنندگان مشهور تبریزی چون آذرسهند و بتن آلوکا خرید می نمایید و با تریلی یا ده چرخ، توسط این مجموعه ها به سر پروژه ی شما ارسال می شوند.

قیمت بلوک سیمانی در رفسنجان با خرید از تبریز برای سایز 15 سانت چهار جداره ی استاندارد، 13500 تومان، برای قیمت بلوک سیمانی 20*20*40 سبک و استاندارد 4 جداره 16000 تومان و برای سایز 10 سانت 3 جداره درجه یک 10000 تومان می باشد. قیمت بلوک سیمانی در انواع و سایز های مختلف دیگر با نحوه خرید را نیز در آدرس زیر می توانید ببینید.

خرید بلوک سیمانی

کرایه حمل بلوک سیمانی سبک استاندارد از تبریز به رفسنجان و به ازای هر تریلی 18 میلیون 500 هزار تومان و به ازای هر ده چرخ نیز 10 میلیون 500 هزار تومان می باشد. در خود رفسنجان هم بخواهید خرید و حمل و نقل داشته باشید این کرایه ها وجود دارد اما کمتر، در عوض خود بلوک در تبریز به علت وجود معادن پوکه در این استان، ارزان بوده و کیفیت بی رقیبی دارند.

این ادعا نیست و همه ی سازندگان به نام حتی در شهرهای جنوبی کشور نیز، بلوک های خود را از تبریز یا تهران خرید می نمایند. برای مشاوره رایگان خرید بلوک سبک تبریز می توانید با شماره تماس 09120965117 تماس مستقیم برقرار نمایید و کامل روال کار را بدانید، یا از طریق سایر شماره های سایت و واتساپ این صفحه با بتن آلوکا ارتباط بگیرید.

مدیر سایت

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *