قیمت بلوک سیمانی در شهریار

قیمت بلوک سیمانی در شهریار برای سایز 15 سانتی 13000 هزار تومان، قیمت بلوک سیمانی در شهریار برای سایز 10 سانتی حدود 10000 تومان و 20 سانتی در حدود 16 هزار تومان می باشد. این قیمت ها حدودی و بدون بسته بندی و کرایه می باشد.

با قیمت های بالا، بلوک های جدید با کیفیت و دارای نشان استاندارد ایران را در جلوی در پروژه ی شما و در شهریار تحویل می دهیم. ریز قیمت ها و نحوه قیمت دهی بلوک در شهریار را کامل در این مطلب برای شما شرح داده ایم. پس همراه ما باشید تا در نهایت مشتری بلوک آلوکا شوید.

فروش بلوک سیمانی در شهریار

بتن آلوکا از سال 88 به تولید انواع بلوک های سیمانی در سایزها و ابعاد مختلف پرداخته و اکنون به همه جای ایران ارسال بار دارد. فروش بلوک سیمانی در شهریار به‌صورت مستقیم و توسط نمایندگی فعال این مجموع در تهران و کرج انجام می پذیرد. شما بلوک های مورد نظر خود را از نزدیک می بینید، مدارک و استانداردهای آن را بررسی می کنید و با قیمت مناسب خرید می کنید.

فروش بلوک سبک در شهریار

تخصص بتن آلوکا تولید و فروش بلوک سبک با پوکه ی تبریز است. بلوک های سبک این مجموعه با بهترین پوکه ی تبریز و تحت پرس بالا و توسط دستگاه پیوسینگ تولید می گردند و در شهریار و دیگر مناطق ایران به فروش می رسند. در واقع شما بلوک استاندارد درجه یک را ارزانتر از همه فروشنده های شهریاری، در آلوکا می توانید سفارش دهید.

قیمت بلوک سیمانی در شهریار

قیمت بلوک سیمانی در شهریار برای سایز 15 سانتی 10000 تومان و در کارخانه است، این قیمت، قیمت سال 1403 می باشد. برای سایز 10 سانتی قیمت هر قالب بلوک 10500 تومان می باشد. قیمت بلوک سیمانی 20*20*40 نیز در کارخانه 16000 تومان می باشد.

این بلوک ها با یک کرایه ی مشخص، مثلا از خود تبریز تا شهریار و با شش چرخ 4 میلیون و 500 هزار تومان کرایه حمل دارند. هر 6 چرخ نیز 1000 عدد بلوک 15 سانت، 1600 عدد بلوک 10 سانت و 850 عدد بلوک 20 سانت گنجایش دارد و حمل می کند.

اگر هزینه ی بسته بندی و پالت بندی را نیز لحاظ کنیم، در نهایت قیمت تمام شده بلوک سیمانی سبک درجه یک در جلوی پروژه شهریار و از مبدا خود تبریز برای 10 سانت 13000 تومان، برای 15 سانت، پانزده هزار تومان و برای 20 سانت در حدود 20 هزار تومان خواهد بود.

حال اگر این بلوک ها، از شهرهایی مثل تهران به شهریار فرستاده شود قضیه فرق می کند. در این شرایط، قیمت بلوک سیمانی در شهریار به علت مسافت کمتر، احتمالا از لحاظ کرایه به صرفه باشد، ولی از لحاظ کیفیت قطعا کمتر است.

کیفیت بلوک های تبریز به مانند و بی رقیب است و چون پوکه در جوار بلوک زنی ها است، قیمت ها نیز خیلی کمتر می افتد و جای بحث و تامل ندارد. قیمت بلوک تبریز با کرایه در شهریار ارزانتر از شهرهای همجوار آن است.

می توانید از طریق لینک تماس گوش راست صفحه، با کارشناس فروش بتن آلوکا تماس مستقیم برقرار کنید و هر سؤال یا دغدغه ای داشتید، مستقیما پاسخ لازم را با مشاوره رایگان از آلوکا دریافت نمایید، حتی اگر قصد خرید از آلوکا را نداشته باشید.

مدیر سایت

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *