قیمت بلوک دیواری در گرگان

قیمت بلوک دیواری در گرگان به‌صورت عمده و خرده چند است؟ مردم گرگان از کجا بلوک دیوارچینی، بلوک تیغه چینی و بلوک حصارکشی ارزان، با کیفیت مناسب و عالی را خریداری نمایند؟

قیمت بلوک (قیمت همه بلوک های سیمانی)

بلوک دیواری گرگان

بهترین بلوک دیواری گرگان توسط تولیدکنندگان تهران یا تبریز، تامین می گردد. منظور از بهترین بلوک، بلوک های جدید یا بلوک سبک است که با پوکه معدنی یا پوکه صنعتی تولید شده باشند. پوکه در گرگان و سایر شهرهای شمالی یافت نمی شود به همین خاطر، بلوک پوکه ای یا بلوک لیکا نیز به ندرت در این منطقه تولید و یافت می شود.

پس سازندگان مجرب گرگانی برای تامین مصالح دیوارچینی خود مخصوصا بلوک دیوارچینی و بلوک تیغه ای دیواری خود عموما به شهر نزدیک خود، یعنی تهران مراجعه می کنند و از تولید کنندگان تهرانی، بلوک سبک را خرید می نمایند. اما قیمت بلوک سیمانی در تهران کمی گران است.

زیرا تهران هیچ گونه معدنی برای تولید پوکه ندارد و خود وارد کننده ی پوکه از شهرهایی چون تبریز و بستان آباد و یا همدان است. پس قائدتا آنجا هم مکان مناسبی برای خرید بلوک دیواری نمی باشد. پس کدام شهر و کجا مناسب خرید بلوک سیمانی سبک است؟

برای خرید بلوک سنگین دیواری یا همان بلوک سیمانی معمولی که برای حصارکشی باغات یا زمین های بزرگ استفاده می شود، تولیدکنندگان گرگان یا شهرهای شمالی اطراف برای خرید مناسب هستند چون ماسه یا مصالح ساخت و تولید بلوک ها در آنجا هم یافت می شود پس از لحاظ قیمت و کرایه حمل، قیمت بلوک سنگین در این منطقه بسیار ارزانتر تمام می شود.

قیمت بلوک سیمانی در پاکدشت

اما اگر خواهان خرید بلوک سبک هستید نه گرگان و نه تهران مناسب خرید نیستند، از تبریز یا شهرهای همجوار آن بخرید تا علاوه بر قیمت ارزان، کیفیت درجه یک نیز خریداری کرده باشید. بیخود نیست که سازندگان مطرح تهران، مشهد، رشت، گیلان، کرج، شیراز و حتی کردستان و بوشهر از تبریز، مصالح موردنیاز دیوارچینی بالاخص بلوک را تهیه می نمایند.

قیمت بلوک سیمانی در صومعه سرا

قیمت بلوک دیواری گرگان

قیمت بلوک دیواری در گرگان برای بلوک ماسه ای سنگین که با ماسه تولید شده در کمترین حالت حدود 8000 تومان است و قیمت بلوک دیواری سبک پوکه ای، اگر که از مقصد تبریز بخرید، با احتساب کرایه ، پالت و بسته بندی ، برای بزرگترین سایز و قالب بلوک با بهترین کیفیت و دارای علامت استاندارد، حدود 18000 تومان می باشد. در صورت خرید از تهران کمی گرانتر در می آید و در حدود 20 هزار تومان می باشد.

قیمت بلوک سیمانی 20*20*40

قیمت بلوک سیمانی در گرگان

قیمت بلوک سیمانی در گرگان برای نوع سبک و سنگین در قسمت بالا گفته شد، فقط یک نوع بلوک نسبتا پرطرفدار دیگر ماند آن هم بلوک لیکا است، قیمت بلوک سیمانی لیکا درگرگان در حدود 30 هزار تومان است که خیلی گران بوده و اصلا صرفه ی اقتصادی خرید ندارد. برای اطلاع دقیق از جزئیات قیمت بلوک و مشاوره خرید رایگان با شماره 09120965118 تماس بگیرید.

مدیر سایت

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *