قیمت بلوک سیمانی شاهرود

قیمت بلوک سیمانی شاهرود با کرایه ما بین 10000 تا 22 هزار تومان می باشد. برای استعلام قیمت و خرید بلوک سیمانی شاهرود دو راه دارید، اول اینکه از تولید کننده های اطراف خود، بلوک به تعداد لازم را تهیه نمایید، دوم اینکه از شهرهایی مثل تهران یا تبریز خرید کنید.

در حالت دوم، قیمت بلوک در تهران خیلی گرانتر از تبریز تمام می شود، همچنین کیفیت بلوک تبریز با داشتن قیمت ارزان، خیلی بهتر از کیفیت بلوک در تهران است. برای همین، سازندگان به نام تهرانی، انواع بلوک موردنیاز خود را از تبریز تهیه می کنند، چون پوکه در تبریز ارزانتر است.

راهنمایی بسیار مفیدی برای سازندگان و مشتریان عزیز شاهرودی در جهت خرید مصالح مرغوب از جمله بلوک ساختمانی در این مطلب تدارک دیده ایم، امیدواریم مورد پسندتان قرار بگیرد.

قیمت بلوک سیمانی شاهرود

قیمت بلوک سیمانی در شاهرود برای بلوک سیمانی معمولی یا بلوک ماسه و یا همان بلوک سنگین در رنج 7000 تومان تا 10000 تومان می باشد. به طور مثال قیمت بلوک سیمانی سنگین 20 سانتی در حدود 8000 تومان می باشد. این بلوک مناسب حصارکشی باغات و ویلاها می باشد.

وزن سنگین بلوک سنگین باعث شده است که قابلیت ارسال به مسافت های طولانی را نداشته باشد به همین دلیل خرید این بلوک از تولیدکننده های بومی به صرفه تر است.

بلوک ماسه ای در همه ی شهرهای ایران تولید می شود در نتیجه در شاهرود هم به وفور یافت می شود و مستقیم می توانید از تولید کننده بومی تهیه بفرمایید، اما بلوک سبک ساختمانی اینطور نیست و در هر شهری قابل تولید نیست و اگر تولید شود، هزینه یا بالای تولید آن، باعث ارائه ی قیمت بالا توسط تولیدکنندگان بومی می شود.

امروزه همه از بلوک سبک پوکه برای ساخت دیوارهای بیرونی و داخلی ساختمان ها استفاده می کنند و کمتر کسی سراغ بلوک های دیگر چون هبلکس، بلوک سنگین، بلوک لیکا، سفال و… می رود، چون هم قیمت به صرفه ای دارد و هم، علامت استاندارد محصول با کیفیت را دارد و تاییدیه نظام مهندسی را نیز اخذ کرده است.

مطمئنا قیمت بلوک سبک تبریز از همه جای ایران ارزانتر است، چون تبز دارای معادن فراوان پوکه معدنی است و پوکه از این منطقه به کل ایران ارسال می گردد، پس طبیعتا قیمت بلوک پوکه ای در تبریز از همه شهرهای ایران حتی تهران، ارزانتر است.

قیمت بلوک سیمانی شاهرود برای نوع سبک، اگر که از تبریز خریداری شود، با کرایه و نهایتا چقدر در مقصد تمام می شود؟

قیمت بلوک سبک در شاهرود

قیمت بلوک سبک در شاهرود و قیمت بلوک سیمانی در سمنان در صورت خرید از بلوک سازان تبریزی به شرح زیر می باشد:

  • قیمت بلوک سیمانی 20*20*40 سبک پوکه ای برابر است با 16000 تومان + کرایه 7700 تومان.
  • قیمت بلوک 15*20*40 پوکه ای برابر است با 13500 تومان + 5500 تومان کرایه از تبریز تا شاهرود.
  • قیمت بلوک 10*20*40 سبک برابر است با 10500 تومان + کرایه 3700 تومان.

در مورد قیمت بلوک سبک در تبریز و قیمت بلوک سیمانی شاهرود یا حتی قیمت بلوک سیمانی در سبزوار و هر شهر دیگر ایرالن، هر سؤال یا درخواستی داشتید، می توانید مستقیما با شماره 09120965118 و از همین جا تماس بگیرید تا کارشناس فروش بتن آلوکا، به شما مشاوره و راهنمایی کاملی ارائه دهد.

بلوکه سفال شاهرود

بلوکه سفال در شاهرود خواهان کمی دارد و قیمت های آن نیز عموما به تولیدکنندگان بومی بستگی دارد. قیمت بلوک سیمانی شاهرود برای بلوک سفالی و مشخصات کامل آن را می توانید از نزدیک ترین مصالح فروشی خود جویا شوید.

بلوکه سقفی شاهرود

بلوک سقفی عموما از نوع بلوک سبک یونولیت دار می باشد البته بلوک سقفی ساده هم داریم که از پوکه معدنی تولید می شود و بسیار بلوک مناسب و به صرفه ای برای سقف می باشد.

مبحث بلوک سقفی بسیار طولانی تر از آن است که در اینجا قابل بیان باشد، تمام اطلاعات مربوط به بلوک سقفی سیمانی در مقاله زیر به صورت جامع و کامل آورده شده است.

بلوک سقفی سیمانی

مدیر سایت

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *