بلوک تیغه دیواری

بلوک تیغه دیواری در کم کردن هزینه های ساخت و ساز شما، معجزه می کند، قیمت بلوک تیغه دیواری نصف قیمت بلوک های معمولی یا بلوک های محوطه و دیوارهای بیرونی ساختمان است، این یک مزیت ساده نیست یک فرصت خرید فوق العادست که دست‌آورد آن محدود به کم کردن هزینه ها نیست و یک دلیل بسیار عالی دیگر برای افزایش انگیزه ی خرید بلوک تیغه دیواری در شما ایجاد خواهد کرد و اما آن دلیل چیست؟!

چون عرض این بلوک ها بسیار کم در حد 7 یا نهایت 10 سانت است، تیغه های داخلی با استفاده از آن ها بسیار نازک خواهند شد، در نتیجه ساختمان شما، اتلاف فضای داخلی نخواهد داشت. در حد آجر ضخامت دارد، شگفت انگیز است. شما با استفاده از این قالب بلوک، فضای داخلی ساختمان خود را بزرگتر و دل بازتر می کنید و متراژ بیشتری برای فروش خواهید داشت.

بلوک تیغه دیواری

بلوک تیغه دیواری در ابعاد و انواع مختلف از لحاظ جنس و مواد استفاده در تولید استفاده، موجود است. بلوک تیغه پوکه ای، سفالی،لیکا و… موجود است. اما نوعی که بسیار محبوب، به صرفه و پرفروش شده است بلوک تیغه سبک است که از جنس پوکه معدنی سفید و از نوع بلوک سبک ساختمانی می باشد و به دلیل نحوه ی تولید و مواد استفاده شده در آن که خالص از سیمان و پوکه مرغوب تولید می شود بسیار مقاوم و عایق در برابر صوت و حرارت می باشد.

همه ی ما به احتمال زیاد تجربه شنیدن صدای اتاق بغلی، همسایه بالا و پایین را داریم، حتی زمانی شنیدن صدای زنگ تلفن همسایه یا پچ پچ اتاق بغلی برایمان عادی بود، این موارد مربوط به زمانی بودند که تیغه ها را با سفال یا آجر معمولی کار می کردند، اکنون  شکر خدا، با تولید بلوک سبک تیغه چینی عایق صدا و حرارت، از شر صداها و نویزهای مزاحم اطراف تا حدود زیادی آسوده شده ایم.

قیمت بلوک تیغه دیواری

قیمت بلوک تیغه دیواری نوع سبک و پوکه ای برای دو سایز متفاوت و پرفروش 7 و 10 سانتی را خدمتتان عرض می کنیم. بلوک 7 سانت تیغه ای به قیمت 7800 تومان به فروش می رسد. بلوک 10 سانت تیغه ای در دو نوع 2 جداره و 3 جداره موجود است. قیمت بلوک 10 سانت 2 جداره تیغه ای 8200 تومان و 3 جداره 8700 تومان می باشد.

نوع سه جداره 10 سانت برای دیوارهای بیرونی یا پیرامونی ساختمان نیز استفاده می گردد و می توان جایگزین بسیار مناسب و به صرفه تر بلوک 15 سانتی یا بلوک 20 سانتی هم باشد. استفاده درست و به جا، بعضا به صرفه نیز می باشد حتی در خرید بلوک دیواری نیز باید به این مورد توجه ویژه کرد!

خرید بلوک تیغه دیواری

خرید بلوک تیغه دیواری

برای خرید بلوک تیغه دیواری که علامت استاندارد ایران را نیز داشته باشد کافیست کلمه خرید بلوک تیغه یا خرید بلوک 10 سانتی یا 7 سانتی را در واتساپ گوشه سمت چپ صفحه برای کارشناسان بتن سبک آلوکا ارسال نمایید و یا از طریق دکمه تماس شناور سایت یا آیکن تماس بالای صفحه و یا شماره های تماس انتهای صفحه، ارتباط مستقیمی با کارشناسان بتن آلوکا داشته باشید.

اما برای تسهیل کار شما در امر خرید بلوک دیواری تیغه یا بیرونی، شماره 09120965118 آماده پاسخگویی مستقیم به سوالات شما در این خصوص و ارائه مشاوره رایگان می باشد. با کلیک روی همین شماره می توانید تماس مستقیم برقرار نمایید.

مدیر سایت

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *