از ما بپرسید

Plugin "Contact Form 7" not installed or activated
QUESTIONS
_

آیا سوالی دارید از بتن آلوکا ؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر نتوانستید پاسخ خود را پیدا کنید، سوال خود را برای ما ارسال کنید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

  سوالات متداول

آیا در مورد حوزه فعالیت بتن آلوکا بطور کامل آشنایی دارید؟

بتن آلوکا بیشتر از 12 سال است که در زمینه تولید انواع بلوک سبک سیمانی فعالیت می کند. هم اکنون علاوه بر حیطه بلوک، با تکیه بر دانش تخصصی کارشناسان خود، اقدام به تولید و فروش مصالح ساختمانی نوین نظیر چسب بلوک، گچ عایق و… نمونده است.

در چه زمینه ای می توانیم رایگان از کارشناسان آلوکا مشاوره بگیریم ؟

در زمینه مصالح ساختمانی بالاخص بلوک سبک سیمانی، گچ عایق، چسب بلوک هر سوالی دارید ما در خدمت شما و پاسخگوی شما هستیم.

بلوک سبک چیست؟

بلوک سبک یکی از انواع مهم بلوک سیمانی است که از مصالح پرکاربرد دیوارچینی ، تیغه بندی و… می باشد. بلوک سبک وزن بسیار سبکی نسبت به سایر محصولات مشابه دارد.

مواد تشکیل دهنده بلوک سبک کدامند؟

بلوک سبک یکی از انواع مهم بلوک سیمانی است که از مصالح پرکاربرد دیوارچینی ، تیغه بندی و… می باشد. بلوک سبک وزن بسیار سبکی نسبت به سایر محصولات مشابه دارد.

قطب تولید بلوک سبک کدام شهر ایران است؟

چون ماده اصلی تشکیل دهنده بلوک سبک، سیمان و پوکه معدنی است، قطعا، قطب تولید بلوک سبک باید خطه ای از سرزمینمان باشد که نزدیک معادن پوکه معدنی قرار دارد. این مکان آذربایجان شرقی و شهر تبریز می باشد که به دلیل داشتن معادن فرآوان پوکه معدنی، دارای کارخانه های متعدد تولید بلوک سبک می باشد.

بلوک سیمانی معمولی بهتر است یا بلوک سبک؟

از همه لحاظ بلوک سبک بهتر است، چون تمام معایب بلوک سیمانی را پوشش داده و کاملا استاندارد سازی شده است.

چگونه تشخیص بدهیم که بلوک سبک لازم داریم یا بلوک سیمانی معمولی؟

بلوک سبک با توجه به تنوع ابعاد و قالب، در همه جا قابل استفاده است، منتها باید متناسب با بودجه و نیاز خود تصمیم به خرید بگیرید، بلوک سبک مناسب افراد کاردرست و آینده نگر است.

قیمت بلوک سبک سیمانی در چه فصلی از سال افزایش می یابد؟

قیمت بلوک سبک در فصل سرد رو به ثبات است اما اوایل فصل بهار و با شروع فصل ساخت و ساز، قیمت ها افزایش می یابد، چون تقاضا زیاد و عرضه کم می شود.

برتری های بلوک پوکه ای نسبت به انواع دیگر بلوک ساختمانی چیست؟

عایق حرارتی و صوتی بالا، سبکی، پرسی بودن، مقاومت بالا و نشکن بودن از مهمترین برتری های بلوک پوکه ای نسبت به سایر بلوک های سیمانی است.

    دیگر سوالات مهم از آلوکا

قیمت روز بلوک سبک در کدام شهر ایران ارزانتر است؟

قیمت روز بلوک سبک در تبریز ارزانتر از شهر های دیگر ایران است، چون افزودنی اصلی بلوک سبک، پوکه معدنی است. پوکه معدنی هم در آذربایجان شرقی یافت می شود.

نمایندگی های بتن آلوکا در کدام شهرهای ایران هستند ؟

بتن آلوکا در اکثر شهرهای بزرگ ایران نظیر تهران، مشهد، ساری، رشت، اردبیل و… نمایندگی دارد. در شهرهایی هم که نمایندگی نداریم می توانیم از طریق ارسال مستقیم و سریع نمونه محصول در خدمت شما باشیم.

منبع استعلام دقیق قیمت بلوک سبک سیمانی کدام است؟

برای استعلام دقیق قیمت بلوک سبک سیمانی با ابعاد و انواع مختلف به صورت روزانه، می توانید در سایت بتن آلوکا و از طریق تماس مستقیم با مشاور فروش در واتس آپ، لیست قیمت روز بلوک سبک سیمانی را بصورت فایل پی دی اف دریافت نمایید.

مزایای خرید بلوک سبک آلوکا برای مشتری چیست؟

1- دارای نشان علامت استاندارد از سازمان استاندارد ایران

2- تضمین تحویل بار سالم

3- تحویل بلوک سبک درجه یک

4- پایین ترین قیمت نسبت به کارخانه های مشابه

اهمیت داشتن گواهینامه استاندارد بلوک سبک چیست؟

سازمان استاندارد ایران، تمامی ساختمان سازها را ملزم به استفاده از مصالح ساخت استاندارد نموده است. پس استفاده از بوک سبک استاندارد الزامی است نه اختیاری!

بلوک سبک آلوکا چگونه تولید می شود؟

بلوک سبک آلوکا از ترکیب سیمان، پوکه معدنی و آب در میکسر و قالب ریزی در دستگاه تمام اتوماتیک پرسی تولید می گردد.

بلوک پوکه ای چیست؟

بلوک پوکه ای نسل جدید بلوک های سیمانی است که از ترکیب سیمان+ آب + توف آتشفشانی پوکه معدنی تشکیل شده است. بلوک پوکه ای با نام بلوک سبک نیز شناخته می شود.

کاربرد بلوک پوکه ای چیست؟

کاربرد بلوک پوکه ای مانند تمام انواع بلوک های سیمانی دیگر است، یعنی به عنوان بلوک دیواری، ساختمانی، حصارکشی، تیغه بندی و… مورد استفاده قرار می گیرد.