پوکه معدنی سفید بستان آباد

 دانه هاي سبك حاصل از فعاليتهاي آتشفشاني  پوکه معدنی  یا پومیس میباشد. وزن مخصوص بسیار کم  ودرجه سختی و تخلخل بالا از مزيت عمده پوکه معدني سفید نسبت به مصالح ساختماني مشابه از قبيل شن و ماسه مي باشد. رنگ اين ماده معدني سفيد يا خاكستري مايل به سفيد يا زرد است .پومیس یا پوکه معدنی سفید آلوکادر بستان آباد از کوههای سهند حاصل شده و از نوع بسیار مرغوب و سبک ترین پوکه سفید بستان آباد و تبریز می باشد که توسط مهندسین مجرب کارشناسی شده تولید میشود. پوكه معدني حاصل از معدن آلوکا داراي دانه بندي هاي متفاوت از ذرات غباري تا قطعات بزرگ با قطر بيش از 100 ميليمتر است.هر يك از اندازه هاي فوق براي مصارف بخصوصي كاربرد دارند. پس از حفر ترانشه توسط بلدوزر عمليات باطله برداري يعني برداشتن سنگ و خاك از روي لايه هاي پوكه معدني سفید انجام مي شود. درمرحله بعد عمليات بارگيري به كمك لودر صورت مي پذيرد.ماده معدني به وسيله كاميون كمپرسي از محل معدن حمل مي شود.

خرید بلوک سیمانی پوکه

دانه های عدسی تبریز تولید معادن پوکه بستان آباد و معادن پوکه قروه به دلیل مقاومت فشاری بالا وزن کم و خاصیت پوزولانی آن عمدتا جهت ساخت بلوک های پوکه ای سبک استفاده می شود که باعث کاهش چشمگیر مصرف سیمان  و مقرون به صرفه بودن تولید می شود. قطعات بتنی دیوار های پیش ساخته سبک، که در طرح اختلاط پوکه معدنی قروه و تبریز بدست می آید مورد مصرف قرار می گیرد.

پوکه معدنی آلوکا در بستان آباد آماده ارسال تولیدات انبوه  مرغوب خود در تمام نقاط کشور می باشد.برای سفارش با شماره 09144107122  مهندس حسین پور تماس بگیرید.

قیمت بلوک سیمانی پوکه در سال99

مدیر سایتAuthor posts

Avatar for مدیر سایت

نگار زمانی هستم، دانش‌آموخته ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و در زمینه سئو، تولید محتوا و طراحی سایت فعالیت می کنم. ایمیل ارتباط با من: n.zamani96@yahoo.com

نظری ثبت نشده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.